690 680 960

Była poszukiwana, wpadła podczas sprzedaży truskawek. Ma do odsiadki prawie rok

Lubelscy policjanci zatrzymali poszukiwaną od pewnego czasu kobietę. 29-latka wpadła w ręce kryminalnych w momencie, kiedy sprzedawała truskawki na stoisku w Turce.

W czwartek funkcjonariusze Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 29-latkę poszukiwaną listem gończym.

Jak ustalili policjanci, kobieta była poszukiwana przez mundurowych z III komisariatu w związku z niewywiązywaniem się z umów przy organizacji imprez okolicznościowych. Z dokumentów śledztwa wynika, że 29-latka pobierała pieniądze od klientów, a zaplanowane przyjęcie nie dochodziło do skutku.

Co więcej, kobieta była już skazana za kradzież, zniszczenie mienia i inne oszustwo. Ukrywała się blisko 3 miesiące, a wczorajsze zatrzymanie było dla niej nie lada zaskoczeniem. 29-latka wpadła w ręce kryminalnych w Turce, gdzie sprzedawała truskawki.

Wkrótce kobieta trafi do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. Zatrzymana najbliższe 302 dni spędzi w areszcie.

(fot. Policja Lublin)

19 komentarzy

 1. A dołożą jej za to , że pracowała na czarno? Pracodawca za to że ją zatrudnił też pójdzie na rok do pudła? Czy przez to , że pracodawca pójdzie do pudła, Ukraińcy zbierający truskawki stracą pracę? Czy pracodawcy dołożą jeszcze za nie odprowadzone składki dla tej pani? Plantator chyba już do końca życia nie wygrzebie się z długów… Smutna ta Polska…

 2. Zblazowany Człeniu

  Bandziorno prawie jak Mirosław D. pseudonim Misiek z Nadarzyna. 😀

 3. Nakradła, ale przecież PiSowski rząd robi to samo, sami dają przykład,

 4. Cheba tesz i zjadła ich durzo. Ciekawe kiedy ekstaradycja z tej Turki do Polski?

 5. A ten pan policjant po lewej to jakieś testy sprawnościowe przechodzi? Śmiem wątpić.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej