690 680 960

Była poszukiwana, wpadła podczas sprzedaży truskawek. Ma do odsiadki prawie rok

Lubelscy policjanci zatrzymali poszukiwaną od pewnego czasu kobietę. 29-latka wpadła w ręce kryminalnych w momencie, kiedy sprzedawała truskawki na stoisku w Turce.

W czwartek funkcjonariusze Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 29-latkę poszukiwaną listem gończym.

Jak ustalili policjanci, kobieta była poszukiwana przez mundurowych z III komisariatu w związku z niewywiązywaniem się z umów przy organizacji imprez okolicznościowych. Z dokumentów śledztwa wynika, że 29-latka pobierała pieniądze od klientów, a zaplanowane przyjęcie nie dochodziło do skutku.

Co więcej, kobieta była już skazana za kradzież, zniszczenie mienia i inne oszustwo. Ukrywała się blisko 3 miesiące, a wczorajsze zatrzymanie było dla niej nie lada zaskoczeniem. 29-latka wpadła w ręce kryminalnych w Turce, gdzie sprzedawała truskawki.

Wkrótce kobieta trafi do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. Zatrzymana najbliższe 302 dni spędzi w areszcie.

(fot. Policja Lublin)

19 komentarzy

 1. A dołożą jej za to , że pracowała na czarno? Pracodawca za to że ją zatrudnił też pójdzie na rok do pudła? Czy przez to , że pracodawca pójdzie do pudła, Ukraińcy zbierający truskawki stracą pracę? Czy pracodawcy dołożą jeszcze za nie odprowadzone składki dla tej pani? Plantator chyba już do końca życia nie wygrzebie się z długów… Smutna ta Polska…

 2. Zblazowany Człeniu

  Bandziorno prawie jak Mirosław D. pseudonim Misiek z Nadarzyna. 😀

 3. Nakradła, ale przecież PiSowski rząd robi to samo, sami dają przykład,

 4. Cheba tesz i zjadła ich durzo. Ciekawe kiedy ekstaradycja z tej Turki do Polski?

 5. A ten pan policjant po lewej to jakieś testy sprawnościowe przechodzi? Śmiem wątpić.

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas