Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Był tak zauroczony zamojską Starówką, że ukradł bombkę z choinki

Tak był zachwycony Zamościem, że postanowił sobie zabrać z miasta pamiątkę. Ściągnął więc bombkę z choinki stojącej na Starówce.

Dzisiaj w nocy zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie od Straży Miejskiej obsługującej monitoring, że na Starówce mężczyzna dokonał kradzieży bombki choinkowej zawieszonej na drzewku znajdującym się na płycie Rynku Wielkiego.

Mundurowi zatrzymali wyjeżdżający z terenu Starego Miasta pojazd marki Volkswagen, którym wspólnie z kolegą, poruszał się miłośnik ozdób choinkowych.

– 22-letni mieszkaniec Chełma przyznał się do kradzieży. Wyjaśnił, iż w Zamościu jest przejazdem, a zamojska Starówka zauroczyła go do tego stopnia, iż postanowił zabrać ze sobą do domu na pamiątkę przedmiot, który będzie przypominał młodemu mężczyźnie uroki miasta – informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej Policji.

Mężczyzna oddał bombkę, która wróciła na zamojską choinkę.

– 22-latek otrzymał mandat karny. Ponadto podczas kontroli pojazdu, okazało się, że nie posiada przy sobie wymaganych prawem dokumentów. Brak dowodu rejestracyjnego spowodował, iż młodzieniec otrzymał jeszcze jeden mandat – wyjaśnia asp. Dorota Krukowska-Bubiło.

2018-01-05 17:31:30
(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

 1. WOW !! Początek roku i już taka wykrywalność !!! Proszę Straż Miejską w Zamościu o kontakt. Rozbieram choinkę i z czystym sumieniem oraz radością serca przekażę 20 bombek choinkowych na poczet tej skradzionej.

 2. Jak to ??? To nie pójdzie siedzieć tylko mandat ? Mógł od razu ukraść kamienicę na starówce wtedy nic by mu nie zrobili nawet mandatu by nie dostał jak kraść to miliony ! Ot polskie sądy !!!

 3. Województwo Lubelskie

  Kochać to królewnę,kraść to miliony a nie bombkę ha ha super początek roku,powodzenia.

 4. Nie no fajnie. Połakomić się na bombkę. Może trochę sianka z szopki? Za bombkę tyle wstydu i mandaty haha.

 5. Na Litewskim już cały dół choinki oskubany z bombek a mandatu jakoś nikt nie dostał na szczęście. 🙂

 6. tak samo jak ja po Sylwestrze w Zakopanem że wiecej na taka szmirę nie pojadę , ale sukces ha ha

  • Było tyle nie chlać w pociągu, to by Cię z peronu na izbę nie zawinęli. Najłatwiej krytykować jak się nic nie pamięta.

 7. Ł***** Ł****** wracaj w tej chwili z Cosmosu i masz mi to wszystko wytłumaczyć, co to za bombki, jakie mandaty