690 680 960

Był poszukiwany w związku z nieopłaconą grzywną, wpadł podczas interwencji zgłoszonej przez byłą partnerkę

Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Piszczac, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z nieopłaconą grzywną. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w trakcie interwencji zgłoszonej przez jego byłą partnerkę.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godziną 21. Policjanci  z Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny, który miał wszcząć awanturę w miejscu zamieszkania byłej partnerki, mając przy sobie siekierę.

Po przybyciu pod wskazany adres stróże prawa ustalili, że w trakcie wspólnego spożywania alkoholu, pomiędzy byłymi partnerami doszło sprzeczki. Mundurowi jednak nie potwierdzili przemocy ze strony mężczyzny, ani tego, że ma ze sobą siekierę, czy też inny niebezpieczny przedmiot. W rozmowie z policjantami zgłaszająca nie potrafiła też w żaden sposób wyjaśnić treści swojego zgłoszenia.

W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że 40-letni mieszkaniec gminy Piszczac jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z nieopłaconą grzywną. Mężczyzna został zatrzymany i najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

(fot. Policja)

6 komentarzy

  1. Czyli, na polski tłumacząc: jak masz coś za uszami , nie wkur…aj kobiety

  2. Jak wyjdzie to jej podziękuje tak że w gazetach będą pisać .

  3. Straszny przestępca! Ja też już może ze trzy lata jak nie zapłaciłem kanarom za bilet. Może Interpol jest na moim tropie, siekiery nie mam i mało piję, może czas zmienić lokal i partnerkę.

  4. To w wiezieniach miejsca brakuje dla prawdziwych bandziorów ,a oni za nie zapłacone grzywny czy mandaty orzekają odsiadkę ? No pieknie ,juz nic mnie nie zdziwi w tym chorym kraju

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas