Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Brawura młodego kierowcy volkswagena: Staranował trzy auta, o mało nie wjechał w grupę rowerzystów

Groźnie wyglądający wypadek nad Zalewem Zemborzyckim. Do szpitala trafiła jedna osoba. Niewiele brakowało, a ofiar mogło być więcej.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14:20 na ul. Osmolickiej w Lublinie. Na przebiegającym przez las Dąbrowa odcinku drogi zderzyły się cztery samochody osobowe: volkswagen, opel, mazda i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy poruszały się w kierunku Prawiednik. Jeden z kierowców postanowił skręcić na znajdujący się po lewej stronie leśny parking. Za nim zatrzymały się renault, nissan, mazda i opel. Po chwili nadjechał rozpędzony volkswagen.

Młody kierowca nie zdołał wyhamować i uderzył w stojące auta. Następnie volkswagen zjechał na biegnącą z prawej strony jezdni ścieżkę rowerową, która dzisiaj była mocno uczęszczana. Pojazd przejechał pomiędzy rowerzystami o mało nie wjeżdżając w poruszającą się na jednośladach rodzinę.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierującą oplem kobietę, mieszkankę powiatu janowskiego, przetransportowano do szpitala. Na szczęście nie odniosła ona poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112)
2018-04-08 18:00:08

24 komentarze

  1. Może i sprawcą jest kierowca Paska, ale dla mnie winny jest zawalidroga z mazdy.

  2. Mam Passata w TDI jestem Panem całej wsi ,baby piszczą , kury gdaczą gdy w tym aucie mnie zobaczą .Gdy zajeżdżam zaś pod kościół, wszyscy mówią to jest gościu .

  3. Jechał szybko ale bezpiecznie .. Wina tych co wykonywali manewr skrętu . Jak. Można tak robić i skręcać.. gdy za nim jedzie szybko ale bezpiecznie..

  4. Po raz kolejny młody gniewny przekonał się, że nie warto wyprzedzać kolumny pojazdów. Dziwny tok myślenia: „o wszyscy zwalniają i zatrzymują się to ja przyśpieszę”. Jest nawet filmik na YT jak taki kierowca specjalnej troski wyprzedza kolumnę pojazdów, a okazuje się że policja skręca w leśną drogę.

    • On nie wyprzedzał kolumny, co by mu wolno było w tamtym miejscu zrobić. On wpakował się w ostatniego, który zatrzymał się, by (na zasadzie grzeczności a nie przymusu) Mazdę na ten parking wpuścić. Gdyby wyprzedził i walnął w Mazdę, to wina byłaby kierowcy Mazdy 🙂 Serio. Zjazd na parking to nie skrzyżowanie.

  5. Już się zaczyna- młode łepki+ LPG za 20 zł + stare wraki VW lub BMW czy inne wsiowozy. Sezon otwarty…?

  6. Co za p…….y pacan

Z kraju