Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Borówek: Autobus wjechał do rowu. Cztery osoby trafiły do szpitala

Cztery osoby, w tym troje dzieci trafiło do szpitala, po tym jak 52-letni kierowca autobusu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, po czy pojazd przewrócił się na bok.

– Wczoraj około godziny 8,00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Borówek. Nam miejscu policjanci ustalili, że kierujący autobusem 52-latek na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, po czym pojazd przewrócił się na bok. Autobusem tym podróżowało 36 osób, w większości dzieci. Troje z nich oraz jedna osoba dorosła trafiły do szpitala. Po badaniach okazało się, że dzieci doznały jedynie potłuczeń, natomiast kobieta złamała rękę. Pozostałe dzieci zostały skierowane do pobliskiej szkoły, a następnie drugim autokarem przewiezione do celu podróży – informuje rzecznik krasnostawskiej policji st. asp. Marzena Skiba.

Pracujący na miejscu mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o ostrożność. Jeżeli jest to możliwe dłuższe podróże odłóżmy do czasu poprawy warunków drogowych.

2013-12-08 11:18:26
(fot. Policja Krasnystaw)

3 komentarze

  1. Wygląda to na autobus z Ostrowca Św. z Firmy GlobTim.

  2. Już firmy nie ma , spjaltowali w grudniu

  3. Nie polecam nikomu tej Firmy. Właściciel Niesłowny jak i również niekompetentny. Najpierw coś obiecuje i mówi na 100 % i żeby przesłać dane na email a później Żona gdy sprawdzi że mąż za mało powiedział to zmienia się ton rozmowy jak jej nie pasują kilometry i później odwraca wszystko o 180 stopni i jeszcze zgania winę na klienta.Ponieważ umawia się z klientem na daną kwotę za przejechane kilometry a po dwóch dniach zmienia zdanie po kłótni z żoną że powiedział za mało!!!
    Jak i również chamski w rozmowie i wulgarny. Ma głupie podteksty porównując kogoś do dziecka a sam się tak zachowuje skoro umawia się z kimś telefonicznie a później odwołuje wszystko!!! To nie jest niestety ktoś dorosły i Poważny!!!

    A tłumaczy swoją poprzednią rozmowę tym że się zgodził bo był u fryzjera i nie wiedział co mówi :))))) hahaha Śmiech na sali. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!