Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Bójka grupy osób w Opolu Lubelskim. Interweniowali policjanci z Lublina

W minioną sobotę wieczorem na terenie Opola Lubelskiego doszło do bójki grupy osób narodowości romskiej oraz polskiej. Na miejscu interweniowali policjanci z Lublina. Mundurowi zatrzymali dwie osoby, niewykluczone są kolejne zatrzymania. Czynności w tej sprawie cały czas trwają.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę wieczorem na terenie Opola Lubelskiego. Policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce kilkudziesięciu osób w rejonie tzw. skwerku przy ulicy Stary Rynek w Opolu Lubelskim. Na miejscu interweniowały patrole policyjne z Opola Lubelskiego oraz Lublina.

– Jak wynika z naszych ustaleń miało tam dojść do konfrontacji grupy osób. W sprawie zostały zatrzymane dwie osoby, które brały udział w bójce i posiadały obrażenia ciała – informuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

Zatrzymani to 40-latek z powiatu opolskiego i 33-latek z woj. mazowieckiego. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty udziału w bójce.

– Sprawa ma charakter rozwojowy, niewykluczone są dalsze zatrzymania w tej sprawie. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje aspirant Katarzyna Bigos.

12 komentarzy

  1. Ktoś tu chyba nie rozumie słowa patrol 😀 jak mógł być patrol z Lublina w Opolu? 😀

  2. przecież te romskie pety można szczochem zgasić, szkoda że komandosów z różańcami nie wysłali z Jasnej Góry

  3. Jak prewencja jak oni są na granicy białoruskiej.

  4. Bogini Gypsy Queen nagrywała tam swój nowy teledysk lub film xxx.

  5. Kilkadziesiąt osób w bójce, złapane 2 pewnie nieprzytomne. Reszta uciekła 😀

  6. Gang wiewióra Niezabitów ???

  7. Ma ktoś filmik?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo