Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

BMW spotkało się z audi na skrzyżowaniu. Jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa (foto)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu było przyczyną zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce wczoraj w Krępcu. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13:30 w Krępcu w powiecie świdnickim. Na zjeździe z węzła Świdnik w ul. Kusocińskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili policjanci, sprawcą okazał się kierujący BMW mężczyzna. Nie ustąpił on pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi, a w wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście podróżujące autami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Kierowca BMW został ukarany mandatem karnym w kwocie 2 tys. złotych.

(fot. nadesłane – Michał)

7 komentarzy

  1. readaktorku pisz że Krępiec to gm Mełgiew a nie wyskoczyłeś z powiatem świdnickim jak ten malutki powiat ma 3 gminy

    • Ty normalny jesteś? Ciekawe kto wie gdzie jest jakiś Mełgiew. Chyba tylko lokalne kozaczki.

  2. Wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie na drogach. Dlaczego nie są wystawiani policjanci do kierowania ruchem na nieoznaczonych skrzyżowaniach w godzinach szczytu? Przykład z okolicy- dwa zjazdy na s-17 w Krępcu. Rondo wjazdowe do Świdnika, skrzyżowanie przy „Starym Danelczyku”. Kilku w kalinówce, przy wjeździe do Lublina. Tylko, że tu chodzi o nabijanie kasy. A nawet, jak jest wypadek, to policja i tak na tym zarabia, bo ma 10% z mandatu, jak w kolizji powyżej.

  3. Super wiadomość dobrej środy

  4. Piękna kumulacja?

  5. Tam jest dolina,z obu stron bardzo szybko zjeżdżają samochody i próbują złapać tego , który wyjedzie im z ustąp pierwszeństwa,trzeba wykazać się sprytem i najlepiej mieć samochód z dobrym silnikiem, tudzież przyśpieszeniem

Z kraju