Bił i podduszał kobietę, poszkodowanej udało się uciec. Na koniec podpalił jej mieszkanie (zdjęcia)

W miniony piątek w nocy w budynku mieszkalnym przy ul. Diamentowej doszło do pożaru. Policjanci zatrzymali sprawcę podpalenia, jak się okazało, mężczyzna miał więcej na sumieniu.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 3. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku przy ul. Diamentowej. Ze zgłoszenie wynikało także, iż przed budynkiem mężczyzna bije uciekającą kobietę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że mieszkająca tam kobieta, zaprosiła swojego byłego konkubenta. W mieszkaniu do późnych godzin nocnych spożywali razem alkohol. W pewnym momencie doszło do kłótni, podczas której 45-latek zaczął wyzywać swoją znajomą i jej grozić. Po chwili zaczął ją bić i podduszać. Kobiecie udało się uciec z mieszkania – relacjonuje kom. Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Wówczas mężczyzna postanowił podpalić jej łóżko od którego następnie ogniem zajęły się meble i wyposażenie jednego z pokoi. Przybyła na miejsce straż pożarna szybko ugasiła ogień i zażegnała niebezpieczeństwo. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 45-letni mieszkaniec Lublina trafił do policyjnej celi.

Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał 3 prokuratorskie zarzuty dotyczące gróźb karalnych, uszkodzenia ciała i sprowadzenia zdarzenia powszechnie niebezpiecznego w postaci pożaru. Na wniosek śledczych mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Grozi mu nawet 15 lat więzienia, ponieważ 45-latek będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

22 komentarze

 1. A po co go zapraszała? Liczyła na dobry seks?

 2. Nie ma to jak rozrywki patusow może kiedyś trafi się jakaś mądra partia która zacznie przymusowo sterylizować patologię bo rozmnażaja się przekazując swoje patologiczny geny dalej

 3. No ładnie się bawi plebs ładnie.

 4. To jest konkretny przypadek ,który potwierdza – drugi raz do tej samej rzeki się nie wchodzi!

 5. Celyna i Czarny Ziutek.

 6. Typowa pisowska patologia do utylizacji .

 7. Powiedzenie ‚dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi ‚ znaczy zupełnie co innego – woda jest już inna . Nie wiem co kobiety mają w głowie by takie zero zapijaczone do domu wpuszczać .Jak się czuje samotna niech sobie papugę kupi albo psa .

 8. Jak to mówią, niechby bił, aby był.

 9. zaprosiła BYŁEGO konkubenta, by w środku nocy się z nim napić – taka patologia nie powinna mieszkać pośród normalnych ludzi, tylko gdzieś w barakach 30 kilometrów od miasta. tam się mogą puszczać, tłuc, zabijać, wrzeszczeć na siebie do bladego świtu

  • Bardzo przepraszam, ale mieszkam od 14 lat cca 30 km od miasta i w sąsiedztwie są sami normalni ludzie. Przeprowadzka była podyktowana głównie tym, że sąsiedztwo w „mieście wojewódzkim” było nie do zniesienia!

 10. Do Uciekające majtki ,oczywiscie ze kazdy pijak to zlodziej i każdy zlodziej to pijak.To wiadomo już od czasów polskiej komedii Co mi zrobisz jak mnie złapiesz ,gdzie padło słynne stwierdzenie ” to złodziej i pijak ,bo każdy pijak to złodziej „

 11. Do M …leczyć to należało by tych wszystkichna naiwnych i zaklinających rzeczywistość ” humanistów ” dzięki którym patologia i bandyci mają sie dobrze siedząc w luksusowaych warunkach w ZK .Ci chorzy ludzie ,wymyslili sobie w swoich napakowanych ideałami główkach ,że z bandytów i patologii , da się zrobic uczciwych ludzi .Fakty mówią zupełnie co innego,nie da się .Ale oni nadal upierają się przy swoich chorych teoriach i próbują resocjalizować jednostki nieresocjalizowalne

 12. Łobuz kocha najbardziej…

 13. Finalnie za wybryki delikwenta i tak zapłacimy my.Bardzo słabe to jest

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8759zł 0.24%
  • GBP 5.0579zł -0.06%
  • EUR 4.5774zł 0%
  • CHF 4.2734zł 0%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach