690 680 960

Biedronka nagrodzi kilkadziesiąt tysięcy pracowników przed Wielkanocą

Niemal 55 tys. pracowników sieci Biedronka otrzyma przed nadchodzącymi świętami Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santos za 2021 rok. W ten sposób zostaną uhonorowane codzienne wysiłki pracowników w kolejnym roku naznaczonym pandemią i jej ekonomicznymi skutkami.

Jak poinformowała w poniedziałek sieć Biedronka, nagrodą zostali objęci pracownicy zarówno w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych i biurach, pracujący na stanowiskach niemenedżerskich. Tegoroczna wartość nagrody jest wyższa o 300 zł od zeszłorocznej, a co za tym idzie najwyższa w historii sieci Biedronka i wynosi 2800 zł.

Do otrzymania nagrody uprawnieni są pracownicy, którzy rozpoczęli świadczenie pracy na rzecz sieci Biedronka na podstawie umowy o pracę nie później niż 01.04.2021 r. i byli zatrudnieni w dniu 01.04.2022 r. Dodatkowo wszystkie ich nieobecności w roku 2021 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu.

– Z dumą mogę powiedzieć, że zespół Biedronki w mistrzowski sposób pokonał wszystkie przeszkody na swojej wyboistej drodze i po raz kolejny odniósł sukces. Patrząc na wszystkie ubiegłoroczne starania i osiągnięcia, odczuwam ogromny podziw i szacunek dla wszystkich odważnych i nieustępliwych pracowników, którzy tworzą zespoły Biedronki w sklepach, centrach dystrybucyjnych i biurach – podkreślił w liście przesłanym do pracowników sieci Biedronka, Pedro Soares dos Santos, prezes Grupy Jerónimo Martins. To nagroda za całokształt i kluczową rolę zespołów w osiągniętych w 2021 roku wynikach.

– W ten sposób realizujemy nasze strategiczne założenia, by być pracodawcą pierwszego wyboru. Cieszy mnie, że przy okazji zbliżających się świąt wielkanocnych możemy ogłosić tę bardzo dobrą wiadomość. Nagroda zostanie wypłacona jeszcze w tygodniu poprzedzającym Wielką Sobotę, by można było z niej skorzystać w trakcie przygotowań do świąt – Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu w sieci Biedronka.

Ponadto sieć Biedronka aktywnie prowadzi także regularne przeglądy wynagrodzeń, by zapewnić członkom jej zespołu bezpieczeństwo finansowe oraz stabilność zatrudnienia. Już wcześniej, bo od 1 stycznia b.r. ponad 60 tys. pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych największej sieci handlowej w Polsce otrzymało podwyżki, na które w skali roku przeznaczono ponad 142 mln zł. Wynagrodzenie pracowników wzrosło od 200 do 250 zł.

Następnie Sieć Biedronka przyspieszyła proces przeglądu wynagrodzeń i podwyższyła pensje pracownikom centrali, biur regionów oraz centrum usług wspólnych. Tą podwyżką z kolei objętych zostało prawie 3000 pracowników, a Biedronka przeznaczyła na ten cel ponad 20 milionów złotych w skali roku.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Wujek Władek z Konopnicy

  Dziwne nie jest że wypłacają sobie nagrody. Z dużej marży i dojenia plebsu.

 2. A co na to LIDL . A zapomniałem , Niemcy teraz zaciskają pasa bo gaz i prąd im zdrożał .

 3. Zawsze można kupować na bazarku, tam jest tanio bo sprzedają prawdziwi Polacy.

  • Ha ha. U handlarza na tagu chcesz taniej? Chłopie pijany jesteś albo sam jestem tym handlarzem!
   Żeby nie Biedronka ceny w innych sklepach by były 3krotnie wyższe, tylko nasi złodzieje boja się tak bardzo podnieść.

 4. I teraz zobaczcie. Jak kasę daje rząd, to wielki kwik, że to z „moich podatków”. A z czego daje biedra? Z twojej kasy, co ją tam zostawiasz kupując. I dobra jest, cichutko siedzimy. A przecież jest to wliczone w ceny , które bez tego mogą być niższe.

  • Normalnie zagadka stuleci! Prywatna firma może robić ze swoimi pieniędzmi co chce i najwyżej zbankrutuje a 4rp żoliborska bankrutująca pociągnie ze sobą 38mln ludzi. Zarówno Polaków jak i tych co głosowali na PiS.

 5. Czy któryś z pracowników biedronki może podzielić się informacją o wynagrodzeniu za swoją pracę. Podstawa i staż pracy. To tylko moja ciekawość. Pozdrawiam

 6. pracownik lubelli

  Jadąc autobusem słyszałem rozmowę pewnej pani z inną panią …może nieładnie z mojej strony ale …
  Chodziło o biedre premium pracę na 3 zmiany i zarobki rzędu aż 2800 zł na rękę… dramat!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Gra Miejska – Unia Lubelska
Rodzinny Piknik Kajakowy w Sernikach. Będzie też Festiwal Serników
Wakacyjne Kino Plenerowe w Ostrowie Lubelskim
Powitanie wakacji w Hrubieszowie. Gwiazdą wieczoru będzie Łukasz Zagrobelny
Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie