Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Biała Podlaska: Przyjechał autem na komendę porozmawiać. Miał 1,8 promila, nie posiadał uprawnień

W niedzielę rano jeden z mieszkańców Białej Podlaskiej przyjechał na komendę porozmawiać z dyżurnym na temat zatrzymanego kuzyna. Sam jednak został zatrzymany za jazdę po alkoholu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Białej Podlaskiej. Policjanci prewencji zatrzymali dwie osoby posiadające przy sobie niewielkie ilości narkotyków. Obie trafiły do aresztu. Losem jednego z nich zainteresował się 37-letni mieszkaniec miasta, który w niedzielę około godziny 8 przyjechał autem na komendę. Mężczyzna zaparkował na policyjnym parkingu i udał się do oficera dyżurnego.

– W trakcie rozmowy dyżurny poczuł od niego woń alkoholu. Kiedy mężczyzna wyszedł z komendy i próbował odjechać, został zatrzymany przez patrol. Okazało się, że ma w organizmie 1,8 promila alkoholu. Ponadto 37-latek nie posiadał uprawnień do kierowania – informuje kom. Jarosław Janick z bialskiej Policji.

Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz konsekwencje finansowe.

2016-08-16 18:52:18
(fot. ilustr. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

  No i nich ktoś powie, że głupota ludzka ma jakieś granice. 🙂

  • Może właśnie w tej sprawie podjechał pogadć
   Odrazu powinien zaproponować ile mu powinni zasolić

 2. Ten się chociaż nie bał policjantów i ratował ziomeczkow 🙂 A bohaterowie z Zamościa uciekają przed misiakami Ale małolatow biją.

 3. Trzeżwy by nie pojechał. Jak widać, brak uprawnień i promile nie stanowią żadnej przeszkody w poruszaniu się po drogach moczymordom. Przeszkodą może się jednak okazać brak auta. Oby temat konfiskaty pojazdów wrócił na jesieni jak Rzepa odejdzie.

 4. Wyszło gnojowi bokiem tzw. bezstresowe wychowanie !!!!!.

 5. Teraz zamiast mózgu ma nasączoną spirytusem masę kałową !!!!!!!!!!!!!.

 6. ilu idiotów wśrod nas

Z kraju

Polityka i społeczeństwo