690 680 960

Nieprzejezdna ul. Pogodna. 11-letni rowerzysta wjechał pod bmw

Całkowicie wstrzymany jest ruch na ulicy Pogodnej w Lublinie. Doszło tam do potrącenia nastolatka na rowerze.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 20 na ulicy Pogodnej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Jastrzębią samochód osobowy potrącił jadącego rowerem nastolatka. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni, straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, nastolatek poruszając się na rowerze wyjeżdżał z ulicy Jastrzębiej. Nie upewnił się jednak czy nic nie nadjeżdża i wjechał wprost przed jadące w kierunku ulicy Krańcowej bmw.

Poszkodowany został przetransportowany do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Jak nas poinformowano, 11 – latek nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Jednak ze względu na silne uderzenie, konieczne okazało się wykonanie dodatkowych badań oraz pozostawienie chłopca na obserwacji.

Kierujący bmw mężczyzna był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci ustalając szczegółowe okoliczności wypadku. Ulica Pogodna na odcinku od ulicy Lotniczej do Krańcowej jest wyłączona z ruchu.

(fot. lublin112)(fot. nadesłane – Dariusz – DZIĘKUJEMY!)
2016-08-16 20:30:24

20 komentarzy

  1. A straż ogniowa – przyjechała przewietrzyć sprzęt ????……….za pieniądze podatników !!!!!.

  2. Jego wina widziałem go jak jeździ tym rowerem kwestią czasu było jak gdzieś coś przeskrobue poza tym znany jest policji małolat bardzo dobrze ha ha matka nie takie z nim ma problemy niech się zainteresuje nim mops bo to jest kwestią czasu jak zacznie bić matke a ojczym nielepszy balety i alkocholik więc dziecko nie dopilnowane na dworze do 23 łazi więc jak ma być dobrze aby patrzeć jak coś odpie*****

    • Bez kitu jestes obserwator, pewnie na kucaka z lornetka na balkonie czyhasz. matko az strach pomyslec co o mnie babki z klatki gadaja. Na szczescie mam to gdzies 🙂

  3. Wszystkie media promują jakieś ciemne masy pedalistów i żądają dla nich prawa do kontraruchu i pierwszeństwia przed samochodami, a nikt nie uczy rozglądania się więc młody spróbował.

  4. jakiś czas temu chciałem skręcić z pogodnej w jastrzębią i nagle zza żywopłotu wyjechał rozpędzony gówniarz na rowerku. Puściłem go, gwałtownie hamując i chciałem jechałem jechać, ale pojawił drugi, trzeci. Czekam 10s jest kolejny. Musiałem w końcu wysiąść z auta i sprawdzić, czy to tyle…

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas