Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Biała Gwiazda” przygasła na Arenie. Końcówka należała do Górnika

Drużyna Górnika Łęczna nie była faworytem do zwycięstwa w meczu z Wisłą Kraków. Podopieczni Franciszka Smudy pokazali jednak, że są dobrze przygotowani do drugiej części sezonu i ograli „Białą Gwiazdę” 3:1. Decydujące gole dla zielono-czarnych padły w ostatnich minutach sobotniego spotkania.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

13 komentarzy

 1. Byłam. Fantastyczny mecz. Szkoda że nie na głównej o tym no ale przecież 112 tylko Motor widzi.

  • Nie żartuj.
   Wczoraj wysokiej klasy żużel przyciągnął kilka tysięcy ludzi na wspaniałe widowisko i ogromnie emocje.
   Niestety na tym plotkarskim portalu można przeczytać, że lucek z m jak miłość nie żyje.

 2. NIE DLA GÓRNIK A W LUBLINIE !!!!! Łęczna czuję się teraz tak, jakby matce odebrano jej ukochane dziecko.

 3. Mecz byl sprzedany bo jak leczna z ostatniego miejsca ograla kilkakrotnego mitrza polski?
  Tak samo jak people postal klapsa za kilka tysiecy zlotych od pudziana w kilka sekund

  • A jak Górnik ograł wcześniej w Łęcznej Legie Warszawa 3:1.?! To też uważasz,że mecz był sprzedany.?!

  • Od kilku sezonów oglądamy Górnik A i polską Ekstraklasę. Aby zrozumieć, Nie wystarczy popatrzec w TV. Zauwaz że Wisła grała z zawodnikami rezerwowymi. Warto się bardzien zainteresować a nie tylko skupić się na głupich komentarzach.

  • Skoro wysuwasz takie twierdzenia, to przedstaw je w prokuraturze. W preciwnym razie, proponuję temu panu postawić zarzut pomówienia.

 4. A organizator się chwali, ze frekwencja niespełna 6 tys. ludzi. HEHE porozdawali bilety za freee po wioskach, reszta kosztowała 1 zyla, … co to za ludzie??? zorganizowane grupy kibiców!!! Przecież jakby to było pomyślane to mogliby i na Motor takie akcje organizować i mieli by też frekwencję… Niech się Żuk pochwali jak zadłużył stadion przez ściągnięcie Górnika do Lublina!!! Redakcja niech wypyta włodarza Lublina jaka jest prawda!!! przecież z tych pieniędzy które wpadły do kasy za bilety to nawet nie nazbiera się na wypłatę dla kasjerki czy nawet tego co tam dba o kible itd…. Przestańcie z ludzi kretynów robić i przyznajcie się w końcu, że cala ta akcja z tym Górnikiem to jeden wielki niewypał!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻAŁOSNE MAŁE LUDZIKI Z PREZIEM KAPELKO, NA CZELE….