690 680 960

Bezpiecznie w nowy sezon – konserwacja maszyn ogrodowych na wiosnę w punkcie Husqvarna*

Sprawdź swój sprzęt! Zbliża się okres wiosennych porządków w ogrodzie, warto więc właściwie wykorzystać okres przedsezonowy na serwis maszyn do pielęgnacji zieleni – tak aby były one odpowiednio przygotowane do pracy i działały bez zarzutu przez cały okres użytkowania.

W autoryzowanym punkcie serwisowym Husqvarna w Lublinie przy ulicy Zemborzyckiej 53 oraz w Lubartowie przy ulicy Słowackiego 17 można skorzystać z przeglądu sprzętów ogrodniczych, dotyczy wszystkich marek i nie ogranicza się jedynie do Husqvarny.

Aby utrzymać maszynę w najlepszej sprawności technicznej należy przed rozpoczęciem pracy odpowiednio ją przygotować. Wspólną cechą większości maszyn i narzędzi do pielęgnacji terenów zieleni jest sezonowość ich użytkowania. Najczęściej jest to krótka, intensywna eksploatacja, po której następuje okres postoju, trwający nawet do kilku miesięcy.

Uwzględniając ten fakt – stan techniczny maszyn, obok jakości ich wykonania i poprawności konstrukcji, jest podstawowym czynnikiem warunkującym ich prawidłową eksploatację. W związku z tym oczekiwania użytkownika to przede wszystkim niezawodność maszyny w krótkim okresie jej wykorzystywania. Dlatego tak ważny w przypadku maszyn do pielęgnacji zieleni jest właśnie przegląd wiosenny, który najlepiej wykonać przed rozpoczęciem sezonu.

W ramach tej usługi klient może oczekiwać profesjonalnej i kompleksowej obsługi, pewności, że serwisowana maszyna będzie odpowiednio przygotowana do sezonu, a ponadto otrzyma instruktaż i wskazówki od doświadczonych mechaników. Dokonają oni weryfikacji urządzenia i określą zakres koniecznego remontu lub konserwacji.

Wykwalifikowani mechanicy m.in:

  • sprawdzą funkcjonalność i niezawodność maszyn,
  • dokonają podstawowych czynności eksploatacyjnych oraz konserwacji,
  • wyeliminują ewentualne usterki,
  • dokonają podstawowych napraw i regulacji.

Dzięki akcji użytkownicy kosiarek, glebogryzarek, wykaszarek, pilarek i traktorów będą mieli pewność, że maszyny są prawidłowo przygotowane do sezonu, że praca będzie odbywała się bez zbędnych przestojów, będzie bezpieczna i bardziej wydajna. Serwis Husqvarna ma świadomość, że większość osób decyduje się na dokonanie przeglądu sprzętu koszącego w momencie, gdy jest on potrzebny do pracy. Dlatego właśnie zdecydowano się na przeprowadzenie akcji „Przegląd przed sezonem” właśnie teraz – aby skrócić czas oczekiwania w kolejce w trakcie sezonu.

Oprócz przeglądów dysponujemy również dużą gamą maszyn ogrodowych do wypożyczenia: wertykulatory, kultywatory, pilarki, wykaszarki, kosiarki spalinowe, nożyce do żywopłotu.

 

Zapewniamy dojazd do klienta.

Dla zainteresowanych rezerwacją terminu podajemy kontakt:

Serwis – Lublin, ul. Zemborzycka 53, tel. 81 504-93-69

Serwis – Lubartów, ul. Słowackiego 17, tel. 81 854-60-61

www.polgarden.eu

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas