Bezpiecznie w nowy sezon – konserwacja maszyn ogrodowych na wiosnę w punkcie Husqvarna*

Sprawdź swój sprzęt! Zbliża się okres wiosennych porządków w ogrodzie, warto więc właściwie wykorzystać okres przedsezonowy na serwis maszyn do pielęgnacji zieleni – tak aby były one odpowiednio przygotowane do pracy i działały bez zarzutu przez cały okres użytkowania.

W autoryzowanym punkcie serwisowym Husqvarna w Lublinie przy ulicy Zemborzyckiej 53 oraz w Lubartowie przy ulicy Słowackiego 17 można skorzystać z przeglądu sprzętów ogrodniczych, dotyczy wszystkich marek i nie ogranicza się jedynie do Husqvarny.

Aby utrzymać maszynę w najlepszej sprawności technicznej należy przed rozpoczęciem pracy odpowiednio ją przygotować. Wspólną cechą większości maszyn i narzędzi do pielęgnacji terenów zieleni jest sezonowość ich użytkowania. Najczęściej jest to krótka, intensywna eksploatacja, po której następuje okres postoju, trwający nawet do kilku miesięcy.

Uwzględniając ten fakt – stan techniczny maszyn, obok jakości ich wykonania i poprawności konstrukcji, jest podstawowym czynnikiem warunkującym ich prawidłową eksploatację. W związku z tym oczekiwania użytkownika to przede wszystkim niezawodność maszyny w krótkim okresie jej wykorzystywania. Dlatego tak ważny w przypadku maszyn do pielęgnacji zieleni jest właśnie przegląd wiosenny, który najlepiej wykonać przed rozpoczęciem sezonu.

W ramach tej usługi klient może oczekiwać profesjonalnej i kompleksowej obsługi, pewności, że serwisowana maszyna będzie odpowiednio przygotowana do sezonu, a ponadto otrzyma instruktaż i wskazówki od doświadczonych mechaników. Dokonają oni weryfikacji urządzenia i określą zakres koniecznego remontu lub konserwacji.

Wykwalifikowani mechanicy m.in:

 • sprawdzą funkcjonalność i niezawodność maszyn,
 • dokonają podstawowych czynności eksploatacyjnych oraz konserwacji,
 • wyeliminują ewentualne usterki,
 • dokonają podstawowych napraw i regulacji.

Dzięki akcji użytkownicy kosiarek, glebogryzarek, wykaszarek, pilarek i traktorów będą mieli pewność, że maszyny są prawidłowo przygotowane do sezonu, że praca będzie odbywała się bez zbędnych przestojów, będzie bezpieczna i bardziej wydajna. Serwis Husqvarna ma świadomość, że większość osób decyduje się na dokonanie przeglądu sprzętu koszącego w momencie, gdy jest on potrzebny do pracy. Dlatego właśnie zdecydowano się na przeprowadzenie akcji „Przegląd przed sezonem” właśnie teraz – aby skrócić czas oczekiwania w kolejce w trakcie sezonu.

Oprócz przeglądów dysponujemy również dużą gamą maszyn ogrodowych do wypożyczenia: wertykulatory, kultywatory, pilarki, wykaszarki, kosiarki spalinowe, nożyce do żywopłotu.

 

Zapewniamy dojazd do klienta.

Dla zainteresowanych rezerwacją terminu podajemy kontakt:

Serwis – Lublin, ul. Zemborzycka 53, tel. 81 504-93-69

Serwis – Lubartów, ul. Słowackiego 17, tel. 81 854-60-61

www.polgarden.eu

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.957zł 0.02%
  • GBP 4.9576zł -0.62%
  • EUR 4.4916zł 0.38%
  • CHF 4.2117zł 0.26%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa morskiego otworzą wyjątkową wystawę
   W Lubartowie odbędzie się coroczne „Annowanie”, czyli ogólnopolski zjazd Anek
   Społeczne obchody upamiętniające ofiary zbrodni wołyńskiej
   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka