Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

BEZPIECZNA JAZDA ZIMĄ – USTAW ZBIEŻNOŚĆ KÓŁ

Ustawienie geometrii zawieszenia wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo podróży. Źle ustawiona zbieżność kół może być niebezpieczna szczególnie przy niekorzystnych warunkach drogowych np. mokrej lub ośnieżonej jezdni. Warto przynajmniej raz w roku zlecić pełną kontrolę kół i zawieszenia. Właściwe ustawienie geometrii zawieszenia zapewnia stabilność pojazdu, minimalizuje możliwość wpadnięcia w poślizg oraz gwarantuje ekonomiczne zużywanie się opon i mniejsze zużycie paliwa.

Praktyka pokazuje jednak, że o sprawdzeniu zbieżności myślimy dopiero wtedy, gdy z pojazdem dzieje się coś niepokojącego,czujemy, że auto ściąga na prawo lub w lewo, mamy problemy z kierownicą itp.
Tymczasem okazuje się, że ustawienie kół, może zmienić się w trakcie normalnej eksploatacji. To konsekwencja normalnego zużywania się elementów zawieszenia jak łożysk kół, przegubów drążków układu kierowniczego czy nawet tulei. Dlatego w trakcie okresowego badania diagnostycznego, trzeba sprawdzić zbieżność kół.

Co ważne, kupując używany samochód, jedną z pierwszych czynności obok wymiany oleju, powinno być właśnie udanie się do stacji diagnostycznej, by tam sprawdzono zbieżność.

Zapraszamy do Stacji Diagnostycznej SMART – TEST na ustawienie zbieżności za pomocą najnowocześniejszego urządzenia do ustawiania geometrii kół w technologii 3D AUTEK W3D. Po każdej regulacji zawieszenia Nasi Klienci otrzymują wydruk z danymi przedstawiającymi stan przed i po regulacji wraz z przyjętą przez producenta samochodu tolerancją dla poszczególnych kątów.

Każdy kto skorzysta z ustawienia zbieżności w naszej stacji w promocyjnej cenie 49zł na hasło lublin112 będzie mógł bezpłatnie sprawdzić stan hamulców i amortyzatorów na ścieżce diagnostycznej .

Zbieżność ustawiamy TYLKO po wcześniejszej rezerwacji tel. 885-885-533 lub mailem [email protected]

Zachęcamy także do wykonania Przeglądu Rejestracyjnego ponieważ tylko u nas poza atrakcyjnymi upominkami otrzymacie Państwo KARTĘ KLIENTA uprawniającą do BEZPŁATNEGO sprawdzania na naszej stacji przez cały rok stanu hamulców, amortyzatorów, zawieszenia oraz ustawienia świateł w waszym samochodzie.

ZAPRASZAMY SMART – TEST , Al. Kraśnicka 78 (obok hotelu Focus)

artykuł reklamowy