Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Awantura pomiędzy braćmi zakończona śmiercią jednego z nich (zdjęcia)

62-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojego brata. Mężczyzna podejrzany jest o zadanie ciosów 52-latkowi, który znaleziony został martwy w swoim mieszkaniu. Do zdarzenia doszło podczas awantury pomiędzy mężczyznami.

W minioną sobotę przed południem bialscy policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że mieszaniec miasta ujawnił zgon brata, z którym wspólnie zamieszkiwał. Na miejscu interweniował policyjny patrol.

– Na miejscu patrol potwierdził zgłoszenie. Wstępne ustalenia wskazywały, że 52-latek ma widoczne obrażenia ciała. Również wyjaśnienia zgłaszającego 62-latka budziły podejrzenia mundurowych. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie – informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Kryminalni z rozmowie z 62-latkiem ustalili, że przed zdarzeniem doszło do awantury pomiędzy braćmi.

– Mężczyzna przyznał, że uderzał brata trzymaną laską, jednak ten również go atakował. Po chwili wyszedł z pokoju brata, gdy po pewnym czasie wrócił i zauważył, że 52-latek nie daje oznak życia, wówczas wezwał pomoc – dodaje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

We wtorek bialski sąd na wniosek Policji i prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna odpowiadał będzie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojego brata. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Awantura pomiędzy braćmi zakończona śmiercią jednego z nich (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

 

Awantura pomiędzy braćmi zakończona śmiercią jednego z nich (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

5 komentarzy

  1. Wyborcy PO w pełnej okazałości

    • Wy już chyba do końca zidiocieliście po tej przegranej w wyborach. Oni ci wyglądają na wyborców PO?! Przestań chlać i ćpać z rozpaczy, to i tak nie pomoże – jesteście w du*ie (gdzie wasze miejsce).

  2. Oszczędzam ci klikania

    3 lata jak za brata… Ciekawe, ile by dostał, jakby tak samo lagą zatłukł psa?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo