Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Awantura pod lokalem gastronomicznym. Jeden z mężczyzn zaczął strzelać do pozostałych

Policjanci zostali zaalarmowani o strzelaninie przed jednym z lokali gastronomicznych. Była też mowa o rannej osobie. Mężczyzna odpowiedzialny za całe zdarzenie został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 19 w Janowie Lubelskim. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, w jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta wywiązała się awantura. Jej uczestnikami było kilku mężczyzn oczekujących na odbiór zamówienia.

W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął przedmiot przypominający pistolet. Wówczas pozostali przestraszyli się i opuścili lokal. Na zewnątrz czekali na odbiór dania. Kiedy otrzymali zamówiony posiłek wsiedli do auta i zaczęli odjeżdżać. Wtedy w kierunku pojazdu padły strzały, na skutek czego uszkodzona została szyba w pojeździe. Postrzelony został także 30 – latek, który doznał ran głowy i nogi.

O wszystkim zaalarmowana została policja. Na miejscu pojawił się także zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy opatrzyli rannego i przetransportowali go do szpitala. Jak się okazało, rany powstały na skutek postrzału z broni pneumatycznej.

Niebawem funkcjonariusze ustalili i zatrzymali mężczyznę, który strzelał. Okazał się nim 40 letni mieszkaniec gminy Janów Lubelski. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Został osadzony w policyjnej celi.

Zabezpieczona została także broń pneumatyczną, której używał sprawca. Przesłano ją do badań. Agresor został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, narażenia na niebezpieczeństwo i kierowanie gróźb. Następnie został zwolniony. Za wszystko odpowie przed sądem.

Awantura pod lokalem gastronomicznym. Jeden z mężczyzn zaczął strzelać do pozostałych

fot. policja

36 komentarzy

  1. Czyżby zerowy kanthak świętował ponowny wybór?

  2. Zagłębie pissu. Już im puszczają zwieracze ze strachu co będzie…

  3. Niewiadomo skąd ten agresor,ale tam normalka,ludzie są jacyś dziwnie konfliktowi

  4. Ani ci po nie da dobrobytu ani pis,bo jak jedziesz bidoku bez pasa to ci mandat dadzą i punkty,a tam na autostradzie uderzył i spalił ludzi w samochodzie i jeździł po 300 km,dlaczego tak jeździł i to jeszcze w nocy ,bo nikogo się nie bał i uciekł do ZEA samolotem

  5. Chore prawo, za znęcanie (używanie słów wulgarnych, groźby itp) idą na areszt, tutaj strzały, uszkodzenie ciała i zostaje zwolniony do domu, porażka

Dodaj komentarz