Audi zderzyło się z dacią. Obaj kierowcy zapewniają, że mieli zielone światło (zdjęcia)

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, jaki miał miejsce na drodze pomiędzy Lublinem a Świdnikiem. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 17:40 na ul. Jana Pawła II w Świdniku. Na wiadukcie nad drogą ekspresową zderzyły się dwa samochody osobowe: dacia i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Świdnika, zespół ratownictwa medycznego a także policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący dacią mężczyznach zjeżdżał z obwodnicy i wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku Lublina. Z kolei kierowca audi poruszał się od strony Felina w kierunku Świdnika. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Pasażerka dacii oraz pasażer audi trafili pod opiekę ratowników medycznych. Obaj kierowcy zapewniali, że mieli zielone światło. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Ta jeden na bank daltonista😃😆

 2. Światła są złe

  Bo tak tam jest. Nikt nie powie, że nie. Chcesz dyskutować to stań na światłach bliżej Lublina i po 15 minutach stwierdzisz, że mam rację. Jest moment, że wszyscy mają zielone.

  • czekamy na film

   • Światła są złe

    Pytaj kierowców z kamerkami. Na pewno nie jeden ma taki film i nie jeden był w szoku jak hamował na zielonym. Raz, drugi, dziesiąty widzisz jak Ci jedzie w Twój lewy bok i wiesz, że to nie psychol czy pijak tylko porusza się zgodnie z przepisami na „dwa zielone”. Pozdrawiam.

 3. Na 99 procent winy z daci pewnie jakiś komunista😃😃choć z 2 strony audiacami jeżdżą te same co z bmw czyli .mkazdy wie kto ..pustaki

 4. Wystarczyła by głupia kamerka za kilkadziesiat złotych i jeden kłamczuszek musiał by się przyznać do błedu

 5. Cztery koła dla wsiowego matoła.

 6. A wczoraj zjeżdżając z obwodnicy miałem taką sytuację że na 1-2s zapaliło się zielone a po nim od razu czerwone. Ledwo ruszyliśmy z zielonego a tu czerwone i kolega musiał mocno hamować. Całe szczęście że stał 3-4m przed sygnalizatorem i zdążył zareagować. Po 4-5s czerwonego znowu zielone. Przy pierwszym zielonym nikt nie jechał od strony Lublina więc nie wiem jakie było światło na sygnalizatorze. Przy drugim zielonym auta dojeżdżające do sygnalizatora od strony Lublina zwolniły i zatrzymały się, więc miały czerwone światło.

 7. Tolerancja ponad podziałami

  A to w hamburgu są światła ?? No szok

 8. Tam są 3 sekundy od czerwonego dla jadących z obwodnicy do żółtego z czerwonym (a potem tylko 3 sekundy do zielonego) dla jadących na wprost. Niby w porządku, bo dozwolona 50 przed skrzyżowaniem (ponowione tuż za skrzyżowaniem), ale jednak trochę za mała separacja moim zdaniem – bo nikt się tam 50 nie toczy.
  Jak ktoś planuje z obwodnicy wjechać na „późnopomarańczowym” to się potem takie rzeczy dzieją.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia