Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca miał dwa promile

Po raz kolejny pijany kierowca zakończył swoją jazdę rozbijając auto. Na szczęście nikomu postronnemu nie zrobił krzywdy, sam trafił do szpitala.

Jak już wczoraj informowaliśmy, do wypadku doszło we wtorek około godziny 16:40 w miejscowości Piotrków Kolonia w gminie Jabłonna. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj samochód osobowy wpadł do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili policjanci, kierujący audi mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze po czym uderzyło w drzewo. Kierowcę z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala w Lublinie.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Mężczyźnie grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności a także wysoka grzywna.

60

62
60

(fot. lublin112, nadesłane – Paweł)
2018-08-15 10:24:19

22 komentarze

  1. Zostawiać śmieci w samochodach – jak sobie da radę to jego szczęscie jak nie to selekcja naturalna… Kolejne pijane bydle!!! Potencjalny zabójca niewinnych…

  2. wieśniaki spod bychawy się bawią

  3. Ludzie …ja też jestem za tym zeby takich pijanych śmieci od razu bezwzglednie zamykali …ale pomyślcie sobie ile roboty mniej mieli by sędziowie czy adwokaci …a nikt tak jak oni i wszelkiej masci urzednicy darmozjady ,nie dba o to żeby im roboty nie zabrakło ,dlatego im nie zalezy żeby prawo było przejrzyste i oczywiste …im wiecej „króczków” i komplikacji tym wiecej możliwosci …także puki oni bedą istnieć. to nie dopuszcza do takich „szybkich „rozwiazań ,gdzie pijusa zza kierownicy powinno sie za fraki i bez zadnych ceregieli od razu do aresztu ,a jak wytrzeżwieje ,przed oblicze „wysokiego sądu ” i bez żadnej dyskusji obligatoryjnie kara finansowa zeby mu w piety poszlo i minimum 3 miesiace do więzienia ..

  4. Powinien za leczenie zapłacić przynajmniej gnój jeden.

  5. Postawić pomnik dla tego drzewa oczywiście .

Wiadomości z info112