Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Audi uderzyło w baner reklamowy, kierowca trafił do szpitala

W niedzielę po południu w miejscowości Zawadki 40-letni kierowca audi, na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Zjechał na pobocze, po czym uderzył w baner reklamowy. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w jego organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.30 w miejscowości Zawadki. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni kierowca audi, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem. Auto zjechało na pobocze, po czym uderzyło w baner reklamowy. Mężczyzna podróżował sam. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Została pobrana od niego krew na zawartość alkoholu w organizmie – relacjonuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku i apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

– Przypominamy, że niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Wsiadając za kierownicę jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoje i przewożonych pasażerów jak też innych uczestników ruchu drogowego – dodaje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

9 komentarzy

 1. „niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych” – dajcie spokój. Jak na takie aŁdi, to i tak wolno jechał.

 2. Pociąć to i do huty.

 3. Cichobiorek cichodajek

  Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w jego organizmie.
  To chyba nieźle się „obraził” jak se nie mógł dmuchnąć. 😆

 4. Audi uderzyło w baner reklamowy, kierowca trafił do szpitala – wychodzi na to, że nie tylko drzewa, słupy, czy rowy szkodzą, banery reklamowe też.

 5. Ciekawe co było na banerze? Może by to jakoś tłumaczyło jego akrobacje.

 6. Nie wolno zrywać banerów wyborczych ale walić ałdi to już można?

 7. Znowu ałdica wycofana z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej!

 8. chłop ze Spiczyna

  jakie jest auto dla Łosi??? Audi A ŁOSIEM

Dodaj komentarz