690 680 960

Audi uderzyło w autobus komunikacji miejskiej. Kierowca osobówki był nietrzeźwy

Na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z autobusem komunikacji miejskiej. Kierowca audi miał w organizmie ponad pół promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek na jednym z rond w Kraśniku. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z autobusem komunikacji miejskiej.

Mundurowi wstępnie ustalili, że 42-latek kierując samochodem marki Audi poruszał się ulicą Mostową w kierunku ulicy Narutowicza, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok autobusu komunikacji miejskiej marki Autosan.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Jak się okazało kierowca audi był nietrzeźwy, mężczyzna miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. 42-latek pożegnał się z prawem jazdy, a wkrótce odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji.

(fot. Policja Kraśnik)

8 komentarzy

 1. A promile w kraśniku nie są zakazane niczym 5g wifi i co tam jeszcze ??

  • Pojedz sobie do Tych, zobaczysz ile osob od tych wiez 5g ma nowotwor mozgu. Polecam literature naukowa oprocz internetu.

 2. Sporo szpachli na błotniku 😂

  • Odezwał się ten co kupił auto premium w salonie. Auta o wartości hulajnogi elektrycznej to co najmniej połowa wszystkich.

  • Jak tyle kasy trzeba wydać na szpachle, to nic dziwnego, że już na opłatę za parkowanie może nie starczyć.

 3. pol promila to tyle co nic

 4. A w Kraśniku jest komunikacja? Przecież tam nie ma nic.

 5. Coś słaba ta anonimizacja rejestracji: LKR 29**6 widać jak byk.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas