Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Audi dachowało, kierowca i pasażerki uciekli (zdjęcia)

Policjanci zatrzymali kierowcę audi, które dachowało w niedzielę w Sosnowicy. Mężczyzna i dwie pasażerki uciekli z miejsca zdarzenia.

W niedzielę nad ranem w Sosnowicy dachował pojazd osobowy. Policjanci na miejscu zastali pusty pojazd i ustalili, że audi uderzyło w barierki, a następnie wpadło do przydrożnego rowu, gdzie dachowało.

Kierowca wraz z pasażerkami udali się do najbliższego domu. Tam okazało się, że jedna z pasażerek potrzebuje pomocy medycznej. Mężczyzna, który kierował pojazdem poprosił domowników, aby wezwali pomoc po czym wraz z drugą pasażerką oddalili się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze ustalili dane właściciela pojazdu. Informacja o poszukiwaniach kierowcy została przekazana patrolom policji. Po kilkudziesięciu minutach policjanci z Chełma podczas kontroli BMW w gminie Kamień zauważyli w pojeździe mężczyznę posiadającego obrażenia ciała.

Jak się okazało 24-latek brał udział w dachowaniu audi. Badanie alkomatem wykazało, że jest on po spożyciu alkoholu. Wynik jaki wskazał alkometr wyniósł 0,35 promila. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Jeśli obrażenia pasażerki okażą się poważne usłyszy zarzut spowodowania wypadku. Nie uniknie też odpowiedzialności za złamanie sądowego zakazu i prowadzenia pojazdu po użyciu alkoholu.

Audi dachowało, kierowca i pasażerki uciekli (zdjęcia)

Audi dachowało, kierowca i pasażerki uciekli (zdjęcia)

(fot. Policja Parczew)

8 komentarzy

 1. O tak, widać jak przestraszył się zakazu! Tak się bał że pojechał z dziewczynami po spożyciu alkoholu- skosztował alko ze strachu przed odpowiedzialnością.

 2. Jak kuna w agrest

 3. Musiał wypić na odwagę zanim wsiadł za kierownicę mimo zakazu.

 4. Grześ przez wieś

  Jak nie pojdzie siedzieć do pierdla,to debil dalej będzie jeździł po pijaku.

 5. Można napisać: „Typowy Kierowca”. Brakuje tylko pozostawionego we wraku konającego pasażera.

 6. Kolejny pijany wsiór.Cztery OOOO na masce,piąte za kierą.A tak na poważnie,kiedy zaczną skutecznie karać takich patoli???

 7. a może zacznijmy od tego że w Sosnowicy posypanie jezdni a jeszcze do tego zakrętu chyba też obowiązuje . To chyba Parczew robi i znowu śpią. Co to za dawka alkoholu , w wysokich cywilizacjach wszędzie dozwolone jest 0,5 nie ma to wpływu na inteligencję.

  • a może zacznijmy od tego, że gdyby w terenie zabudowanym jechał jak należy, to ten zakręt nie stanowiłby zagrożenia, a juz z pewnością zatrzymałaby go barierka. droga czarna, odśnieżona – co tam jeszcze posypywać ?

Wiadomości z info112