690 680 960

Arena Lublin: 8 października reprezentacja Polski U-21 zagra z Izraelem

8 października na Arenie Lublin reprezentacja Polski U-21 zmierzy się z drużyną z Izraela. Niewykluczone, że na stadionie w Lublinie odbędą się spotkania biało-czerwonych także w fazie grupowej.

Lublin będzie jednym z miast gospodarzy Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 21 w piłce nożnej. Już w październiku reprezentacja Polski (rocznik 1994 i młodsi) zmierzy się na Stadionie Miejskim z reprezentacją Izraela.

-Lublin może pochwalić się nowoczesną infrastrukturą sportową, która już teraz spełnia standardy międzynarodowe. Tym bardziej cieszy fakt, że to w naszym mieście odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2017 roku, a już dziś zapraszam Państwa na mecz reprezentacji Polski z Izraelem. – powiedział Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Mecz zostanie rozegrany w czwartek 8 października o godzinie 17:00.

– Futbolowa centrala jest zadowolona z tego, co robimy na Lubelszczyźnie – mówi Zbigniew Bartnik, prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. – Z bardzo pozytywną oceną spotkał się mecz otwarcia rozegrany jesienią na otwarcie Areny Lublin pomiędzy reprezentacjami młodzieżowymi Polski i Włoch. Nie ukrywam, że bardzo nas to cieszy. Oczywiście teraz też zrobimy wszystko, aby jak najlepiej wywiązać się z roli gospodarza.

Arena Lublin znalazła się wśród siedmiu stadionów wytypowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej do rozgrywania przyznanych naszemu krajowi mistrzostw Europy U-21, które odbędą się w dniach 16-30 czerwca 2017 roku.

2015-09-26 13:14:17
(fot. AL)

7 komentarzy

  1. A Żuk na to „czujcie sie jak u siebie” 😉

  2. Niech żyje Wolna Palestyna. Jak można zapraszać żydowskich okupantów Palestyny?

    • ale ty jesteś deb…l nawet n7e wiesz o co tam chodzi a zabierasz głos, Polska sie broni przed islamem więc oni tez się bronią przed mahometem

  3. A o dzisiejszym wiecu przeciw imigrantom cisza. Jakby co od 16 na pl. Litewskim.

  4. polscy imigranci nie chcemy was w UE, wracać do polandii, do waszej zielonej wyspy już niedługo pis odbuduje ją wam z gruzów

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt