Alfa Romeo wypadło z drogi, uderzyło w przepust i zatrzymało się na chodniku. Kierowca trafił do szpitala

Groźnie wyglądający wypadek miał miejsce dzisiaj rano na drodze z Lublina do Bełżyc. Kierowca najprawdopodobniej zasnął podczas jazdy.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 6 rano w miejscowości Radawiec Duży w gminie Konopnica. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce samochód osobowy uderzył w przepust. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Radawca Dużego i Bełżyc, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący Alfa Romeo ok. 30-letni mężczyzna jechał w kierunku Lublina. W pewnym momencie pojazd zjechał na pobocze, wpadł do przydrożnego rowu, uderzył w betonowy przepust a następnie zatrzymał sie na chodniku i ścieżce rowerowej.

Kierowca został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, mężczyzna podróżował sam. Wstępnie ustalono, że mógł on zasnąć podczas jazdy. Policjanci sprawdzają teraz wszystkie szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, OSP Radawiec Duży)
2018-08-05 09:57:57

9 komentarzy

 1. Kierowca najprawdopodobniej zasnął podczas jazdy i dzięki Bogu, że był przepust, bo jakby go nie daj Boże, nie było, to niech Pan Bóg broni co by sie stać mogło i na czym by sie mógł ten nieszczęśnik zatrzymać i obudzić.

  • Gdyby takich nieszczęśników jak ty i tobie podobnych , natura umiała na samym początku eleminować jaki o wiele byłby piękniejszy świat.

 2. Nie wzywaj imienia Pana Boga nadaremno człowieczku

 3. Za dobra droga teraz tu będą się rozbijać , drzew nie ma ale są przpusty .

 4. Kużwa to po co tak wcześnie wstaje niech śpi do południa a później wsiada za kolko…

 5. kierowca od 30 lat nie popełniający błedów

  Nie rozumiem toku myśłenia co niektórych …według nich kazdy ma prawo zasnać za kierownicą czy popełniać błedy i uwazają to za normalne…otóż nie jest to normalne i i każdy taki zasypiający za kierownica czy popełnaijacy” błedy” jest tylko i wyłacznie temu winien co nalezy pietnować i surowo karać …a nie „bo kazdy ma prawo popełnić bład ” … błedy to sobie można popełniac ortograficzne pisząc ,bo z tego powodu nikt nie zginie czy nie zostanie kalelką , a nie na drodze ..tu nie ma miejsca dla popełniających błedy bo takie błędy kosztują czyjeś życie …a kto nie potrafi jezdzić i popełnia bład ,niech nie liczy na czyjeś wspólczucie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7493zł -0.97%
  • GBP 5.2823zł 0.2%
  • EUR 4.5631zł -0.29%
  • CHF 4.1651zł -0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku