Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Kompozytorów Polskich: Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W niedzielę po południu na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich z al. Smorawińskiego doszło do zderzenia dwóch aut. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na rondzie przy Orfeuszu, w rejonie skrzyżowania al. Smorawińskiego z al. Kompozytorów Polskich. Zderzył się tam dwa auta marki Opel. Jak wstępnie ustalono jeden z kierujących zignorował sygnalizację świetlną.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. W rejonie wypadku występują spore utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2016-06-19 16:11:51
(fot. nadesłane Norbert)

3 komentarze

  1. Jak można wjechać na czerwonym świetle na skrzyżowanie i doprowadzić do kolizji, w tym przypadku już wypadku, przecież to się kwalifikuje do zabrania prawka!! Na dodatek zrobić coś takiego w niedzielę, gdzie prawie nie ma ruchu!! Ale Policja to tego transportera już by mogła oddać na żyletki, albo zostawić na imprezy masowe, a oni zamiast w niedziele jeździć nowymi autami, to jeżdżą rumplami, a na masówke, gdzie demolują im auta , to biorą nowe. Czy to nie powinno być inaczej??

    • Niedziela to zwykły dzień. Ogarnij się!!! Ten transporter jest nie do zajechania w porównaniu do nowych złomów. Zawsze dojedzie do celu. Ale taki głąb jak Ty tego nie rozumie. Idź lepiej spać pisowski szmelu.

  2. I gdzie te trolle postulujący za światłami na kazdu skrzyżowaniu?? hehehe ciekawe za czym teraz malkontenci będą piszczeć??