690 680 960

Al. Kompozytorów Polskich: Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W niedzielę po południu na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich z al. Smorawińskiego doszło do zderzenia dwóch aut. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na rondzie przy Orfeuszu, w rejonie skrzyżowania al. Smorawińskiego z al. Kompozytorów Polskich. Zderzył się tam dwa auta marki Opel. Jak wstępnie ustalono jeden z kierujących zignorował sygnalizację świetlną.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. W rejonie wypadku występują spore utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2016-06-19 16:11:51
(fot. nadesłane Norbert)

3 komentarze

  1. Jak można wjechać na czerwonym świetle na skrzyżowanie i doprowadzić do kolizji, w tym przypadku już wypadku, przecież to się kwalifikuje do zabrania prawka!! Na dodatek zrobić coś takiego w niedzielę, gdzie prawie nie ma ruchu!! Ale Policja to tego transportera już by mogła oddać na żyletki, albo zostawić na imprezy masowe, a oni zamiast w niedziele jeździć nowymi autami, to jeżdżą rumplami, a na masówke, gdzie demolują im auta , to biorą nowe. Czy to nie powinno być inaczej??

    • Niedziela to zwykły dzień. Ogarnij się!!! Ten transporter jest nie do zajechania w porównaniu do nowych złomów. Zawsze dojedzie do celu. Ale taki głąb jak Ty tego nie rozumie. Idź lepiej spać pisowski szmelu.

  2. I gdzie te trolle postulujący za światłami na kazdu skrzyżowaniu?? hehehe ciekawe za czym teraz malkontenci będą piszczeć??

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin