75-latek odpowie za wielokrotne gwałty na małoletniej dziewczynce. Groził, że spali jej dom

Niebawem przed sądem stanie 75-letni Stanisław P. z okolic Puław, którego oskarżono o dokonanie wielokrotnych i brutalnych gwałtów na dziewczynce w wieku poniżej 15 lat. Mężczyzna, aby osiągnąć zamierzony cel, stosował wobec niej siłę fizyczną i groźby.

51 komentarzy

 1. Ogólnie to brał wszystko co się nawineło pod rękę , nie gardził ani staruszkami ani małymi dziewczynkami , podobno oficjalnie ma 9 dzieci a nieoficjalnie sporo ponad 30

 2. Pedofilów trzeba zabijać i to koniecznie

 3. Jak Polak katolik to jurny chłop jak mu jeszcze stoi.

 4. Dobra, napiszę kulturalniej, bo poprzedniego komentarza nie puściliście (swoją drogą specyficzna jest wasza wrażliwość, droga redakcjo, skoro byle epitet wam przeszkadza, a nie przeszkadzają wam takie komentarze jak powyżej).
  Szanowni komentujący jurność tego gwałciciela, dowcipkujący z dramatu tego dziecka – wasze matki powinny się wstydzić, wasi nauczyciele powinni oddać pieniądze które dostali za próbę skłonienia was do używania wyższych funkcji umysłowych, a waszym ewentualny dzieciom pozostaje tylko współczuć. Jak można tak komentować gwałt na dziecku? Jak można dowcipkować na temat zwyrodnialca który w ten sposób skrzywdził tę dziewczynkę? Jesteście moralnym dnem, amebami bez krzty empatii.

 5. jedna kulka uczyniłaby świat lepszym

  • Fątaś młodszy

   Kulka by pomogła, ale kto iby miałby ją wystrzelić…
   Komuna i następne rządy dokładnie rozbroiły społeczeństwo, bohaterscy żołnierze nawracają afgańskich Talibów na jedynie słuszną wiarę, a policjanci w obawie narodowego linczu nawet nie dotykają służbowych przedmiotów wyglądem przypominających broń palną…

   • Do-Fatas młodszy

    Ty chory psycholu! Jakich Talibów nawracaja?? Ha ha. Okupanci jestemy. Co byś powiedział jakny oni napadli na Polske i nawracali nas na Islam? Wara lachuyci od ich religii.

 6. dostanie tyle co za krzaka w szafie

 7. Co za bydle. Powinni dla takich przywrócić karę śmierci.

 8. nie karać podać dane osobowe w telewizji i radiu i czekać. po co ma siedzieć dziad w wiezieniu i mamy płacić na niego.

 9. Ciekawe ile kobiet i dzieci stary zboczenie skrzywdził w swoim plugawym życiu.

 10. Gdyby pościągał jej zdjęcia z netu była by wyższa kara. A tak pogwałcił przystawiając nóż do gardła. Grożąc że spali i pozabija to max 12? Wysoki sadzie puknij się w czolo z takim rozdysponowaniem kar. Mam nadzieję że więźniowie dostaną cynk kto to.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności