Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

38-letni amant ma więcej na sumieniu. W wynajmowanym mieszkaniu policjanci znaleźli mefedron i marihuanę

Jak się okazuje, to nie koniec problemów 38-latka z gminy Niemce zatrzymanego przez policjantów za kradzież. W mieszkaniu zajmowanym przez mężczyznę mundurowi natrafili na spore ilości narkotyków.

W minioną środę po północy na terenie dzielnicy Śródmieście w Lublinie, w jednym z mieszkań doszło do kradzieży. Kobieta zaprosiła do swojego mieszkania mężczyznę, z którym korespondowała przez portal erotyczny.

Kiedy zasnęła, jej gość splądrował mieszkanie zabierając gotówkę, laptopa i telefon komórkowy kobiety. Następnie zdjął z jej szyi łańcuszek i pozostałą biżuterię. Mężczyzna był tak zajęty kradzieżą, że zapomniał o swoim telefonie podłączonym do ładowarki. Postanowił więc wrócić, tam już czekali na niego policjanci.

Przy 38-latku z gminy Niemce policjanci znaleźli niewielkie ilości marihuany. Co więcej mężczyzna miał przy sobie klucz do mieszkania. Nie chciał jednak ujawnić jakie drzwi otwiera. Kryminalni ustalili, że mieszkanie znajduje się na terenie Kalinowszczyzny. Po wejściu do środka natrafili tam na prawie pół kilograma mefedronu oraz ponad 400 porcji marihuany. Dziś 38-latek zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

(fot. Policja Lublin)

Autor: redakcja

17 komentarzy

  1. O! kurcze…myślałem, że to jakiś przystojny amant :)) a to spasiony wieprz z wiszącym bandziołem :)) Co za czasy… jak niewiele trzeba kobiecie… :))

  2. Jaki prosiaczek…