Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

3000 zł nagrody za wskazanie sprawcy zniszczenia rozkładów jazdy

PKS w Biłgoraju wyznaczył 3000 zł nagrody za wskazanie sprawcy lub sprawców zniszczenia rozkładów jazdy. Do aktu wandalizmu doszło na trasie Zamość – Krasnobród – Zamość.

Jak informuje PKS Biłgoraj po raz kolejny nieznany sprawca (lub sprawcy) połamał i zniszczył wszystkie rozkłady jazdy PKS w Biłgoraju na przystankach na trasie Zamość — Krasnobród — Zamość.

Dla osoby, która wskaże sprawcę lub sprawców tego aktu wandalizmu została wyznaczone nagroda w wysokości 3000 zł.

Informacje należy przekazywać pod nr tel. 609 205 715 lub w wiadomości prywatnej na Facebook-u PKS Biłgoraj. Anonimowość gwarantowania.

– Oczywiście nigdy nie zrezygnujemy z obsługiwania połączeń na trasie do Krasnobrodu. Wszystkich Podróżnych zapraszamy i przepraszamy za brak rozkładów. To od Was zależy czy zrywający osiągnął swój cel, abyście z nami nie podróżowali. Dziękujemy za to, że jesteście z nami – informuje na swojej stronie PKS Biłgoraj.

2018-02-09 19:07:21
(fot. pixabay.com)

20 komentarzy

 1. Doktor Zoidberg

  Obciąć łapy.

 2. To proste- na bank konkurencja… Czytaj busssiarze…

 3. Kupa wariantów. A swoją drogą ten Biłgoraj prezentuje się dziadowsko. Sam dworzec PKS tam jest zaj… Szarość, bród. Tj.nie jest nawet Polska B. Wizytówka zapyzialej dziury.

 4. To proste, założyć jeszcze raz rozkłady, założyć monitoring. I po złapaniu sprawców ukarać. A jeśli to konkurencja busiarzy to zabrać im licencję na przewozy na kilka lat.

 5. a jeśli sprawca wskaże siebie, to zgarnie kasiorkę? Tak tylko pytam.

 6. gdzie się zgłosić po nagrodę? wolałbym osobiście

 7. Brawo PKS BIŁGORAJ pora przetelepac troszkę to dziadostwo .To nie jest przypadek ze znikają rozkłady konkurencja robi swoje jeżdżą gruchotami zamiast inwestować kasę w swoje auta to dają pewnie jakimś szczylom żeby się bujali po przystankach i niszczyli rozkłady.A ludzie i tak wolą jeździć waszymi niebieskimi strzałami. BRAWO WY !

 8. A po co im rozkład jazdy i tak jeżdżą jak chcą. Swoją droga PKS Biłgoraj nie ma pomysłu na walkę z konkurencją, to uciekają się do wylewania żalów w necie. Biorą na litość biedny naród!

 9. Biłgoraj to małe miasto ,fakt ale nie zgodzę się że wygląda dziadowsko ,raczej normalnie.Sam dworzec PKS możliwe że trochę gorzej .ale nie dziwne skoro firma od wielu lat walczyła o przetrwanie i nie tak dawno została sprzedana z b,dużym długiem nowym właścicielom,W tej chwili obok jest budowany nowy elegancki parking i powstają nowe galerie handlowe.Największy minus to brak inwestycji, w przemysł nie powstają nowe firmy ,i młodzi ludzie nie mają co tu robić, a nie każdy chce pracować stojąc kasą za 1600 zl . Dobre miejsce do życia emerytów, i pracujących w tzw budżetowce..