690 680 960

260 nowych zakażeń koronawirusem w 13 województwach. Nie żyje 13 osób

W poniedziałek po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 260 nowych zakażeniach koronawirusem w Polce. W szpitalach zmarło 13 pacjentów zakażonych SARS-CoV-2.

43 komentarze

 1. BRAWO SKROMNA/SKROMNY!

 2. srajcie w gacie gamonie!!!! zrobiliśmy dzisiaj ognisko i było nas 17 osób polewanie oblewanie a wy ciemnoto siedzieć w domu i oglądać tvn tv i inne bzdety a w czwartek maski na ryj prostaki

  • Stały bywalcy,już sam komentarz i słownictwo w nim zawarte świadczy o twoim prostactwie. Fajnie że ognisko się udało bo to może już ostatnie. Ludzie mają większe ambicje niż palenie ogniska. W czasie kwarantanny zostawiamy ogniska dla prostaków!

  • Sam zakryj swoją twarz ,bo takiego prostaka widać na kilometry.

 3. Czemu nikt nie podaje że kierowcy *** są zarażeni i czesc jest na kwarantanniem?

 4. wyszła kiedyś ustawa że nie wolno zakrywać twarzy (walka z kibolami) i co teraz można – a tak naprawdę to nie mamy kaca po bimbrze a ognisko jeszcze tli – czekajcie frajerzy na następne zakazy i nakazy od Jarka a pójdziecie jak baranki na rzeż bo tak będzie chciał – może kiedyś się obudzicie – szykują szczepionki ustawiajcie się w kolejki bo będą za darmo !!

  • Kolejny troll i lewicowy złamas się odezwał. Nie dość że we łbie pusto to i jeszcze do tego analfabeta.

  • *za darmo – czytaj po 1000$ sztuka, ale zapłacone przez budżet bo jakby było wprost z kieszeni to nikt by za tyle grypy nie leczył.

 5. Zabijamy świat i gospodarkę z powodu pompowanej fake-pandemii koronavirusa, który podobnie jak grypa, najbardziej zagraża życiu osobom starszym i chorym. *Osoby bez wcześniejszych schorzeń i w wieku poniżej 65 lat mają baaaaaardzo MAŁE szanse, że umrą przez korone.*
  Powinniśmy skupić się na ochronie – nijako kwaratannie – co najwyżej wspomnianej grupy ludzi 65+. Tyle. Reszta świata powinna funkcjonować.
  A ponad wszystko – ŻADNE szczepienia nie pomogą, a już szczególnie od tej masońskiej mafii biznesowo-depopulacynej gejts-WHO-BIG-pharma! Uwaga: Jest skuteczna, tania ($20) i szybka terapia lekami antymalarycznymi (chlorochina lub jej pochodne). Stosować i pamiętać, że ci obrzydliwie bogaci bogacze lubią bawić się w bogów! Nic nie dzieje się z przypadku – jak fakt, że 1% populacji świata posiada blisko 55% majątku świata!

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas