690 680 960

24-latek wpadł z marihuaną

Chełmscy policjanci zatrzymali 24-latka, u którego znaleźli marihuanę. Mężczyzna był już notowany za posiadanie narkotyków.

W sobotę chełmscy policjanci podczas przeszukania jednego z mieszkań na terenie Chełma znaleźli ponad 30 gramów marihuany oraz młynek do rozdrabniania suszu. Kryminalni zatrzymali znajdującego się w tym mieszkaniu 24-letniego mieszkańca gminy Chełm.

– Jak się okazało lokal mieszkalny był przez niego wynajmowany. Mężczyzna ten zaskoczony był wieczorną wizytą policjantów. Był już wcześniej notowany za posiadanie narkotyków. Na poczet przyszłych kar funkcjonariusze zabezpieczyli też pieniądze w kwocie ponad 10 tysięcy złotych – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Dzisiaj z jego udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe.

2018-03-11 14:13:40
(fot. Policja Chełm)

5 komentarzy

  1. W artykule zmianiany:) mimo że mój się kom. wcześniejszy nie pojawił:D

  2. Oby nie były to bliźniaki .

  3. Niestety jeszcze wiele ludzi wierzy w te bzdury, że wąchanie kleju, marihuana i dopalacze nie są szkodliwe dla zdrowia i nie uzależniają, a potem skaczą z wieżowca po mocarzu albo lądują w psychiatryku a w większości przypadków kończą w rynsztoku ze skłutymi żyłami prostytuujac się za działkę kompotu makowego.

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie