Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

To 14-latek jest jednym ze sprawców napadu na taksówkarza

Trwa intensywne śledztwo w sprawie brutalnego napadu na lubelskiego taksówkarza. Policjanci zatrzymali jednego ze sprawców.

Policjanci ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców brutalnego napadu na taksówkarza w Lublinie. Jest nim 14-letni mieszkaniec Lublina. W chwili obecnej jest przesłuchiwany, funkcjonariusze starają się ustalić również dane drugiego z pasażerów taksówki.

Jak ustaliliśmy, sprawca był bardzo agresywny. Podczas opuszczania pojazdu, wyciągnął nóż i usiłował podciąć taksówkarzowi gardło. Zranił go w szyję a gdy 33-latek zaczął się bronić, atakował go dalej raniąc m.in. w ręce. Taksówkarzowi udało się wyrwać i zaczął uciekać. Wtedy obaj pasażerowie ruszyli za nim. Najprawdopodobniej życie uratowała mu grupa osób, na która się natknął. Sprawcy na ich widok zrezygnowali z pościgu za mężczyzną i uciekli.

Wiadomo też, że sprawcy wsiedli do taksówki na postoju w centrum Lublina. Kazali taksówkarzowi jechać na ulicę Zbożową. Na miejscu doszło do ataku. Ranny kierowca taksówki przebywa w szpitalu. Jego życiu nic nie zagraża. Sprawcy zabrali z pojazdu tablet i nawigację.

(fot. lublin112 -zdjęcie ilustracyjne)
2016-07-17 12:02:23

58 komentarzy

  1. 14 lat…. patologia, niedługo będzie strach wyjść po zakupy z 50 pln w kieszeni, by nie spotkać na ulicy takiego 14-latka. … a tendencja malejąca…ps. „gratulacje” dla rodziców…

  2. Dzieciaku co Ty masz w głowie,jakim trzeba być człowiekiem,żeby wyrządzić krzywde drugiemu niewinnemu człowiekowi.Do roboty i zarabiaj na swoje zachcianki ,a nie napadasz na ludzi. Żebyś do końca życia nie zaznał już spokoju w tym swoim nieudanym życiu!!

  3. Wypalić na czole lub policzku jak kiedyś piętno przestępcy i wystarczy

  4. Brawo Policja!!!! Dobrze, że gnoja odrazu złapali. Kiedyś jak mi na syna napadli to Zespół z Komendy Miejskiej do ścigania nieletnich też odrazu połapali chołote z lubartowskiej. Jeszcze żeby sądy nie były tak pobłażliwe dla gnojstwa…..

  5. Rodzice zapewne dumni z synia!

  6. A czy nie można zwyczajnie zamontować w taksówkach ścianki z pleksy jak w Stanach? Jest tylko otwór na forsę i tyle.

Z kraju