690 680 960

12-latek wypadł z okna na piątym piętrze. W ciężkim stanie trafił do szpitala (zdjęcia)

W ciężkim stanie trafiło do szpitala dziecko, które wypadło z okna jednego z bloków w Lublinie. Przeprowadzone czynności wykazały wstępnie, że był to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 18 w jednym z bloków przy ul. Kaskadowej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o upadku dziecka z wysokości.

Na miejsce interweniowały zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Na skwerze przed budynkiem zastano leżącego nieprzytomnego 12-latka. Po przeprowadzeniu akcji reanimacyjnej, dziecko zostało w ciężkim stanie przetransportowane do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż chłopiec wypadł z okna na piątym piętrze bloku. Przeprowadzone czynności wykazały wstępnie, że był to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek.

Chłopiec pod nieobecność rodziców, którzy w tym czasie wyszli na chwilę z domu, miał się wychylić z okna, po czym stracił równowagę i spadł z kilkunastometrowej wysokości. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane – Ula)

14 komentarzy

  1. Wiesz cos więcej o jego stanie zdrowia ???

Kursy walut

  • USD 4.3467zł -0.57%
  • GBP 5.3385zł -0.33%
  • EUR 4.6888zł -0.2%
  • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas