690 680 960

10 tys. złotych nagrody za wskazanie sprawcy zamordowania psa

Lubelscy policjanci nadal poszukują sprawcy zamordowania psa w lutym 2020 r. Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE wyznaczyła 10 tys. złotych nagrody za wskazanie osoby, która dopuściła się tego bestialskiego czynu.

O sprawie poinformowała 16 lutego 2020 r. Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE, do której dotarła wiadomość o psie wiszącym na drzewie przy zbiegu ulic Świętochowskiego, Żeglarskiej i Powojowej.

Na miejscu interweniowali policjanci oraz przedstawiciele Fundacji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany sprawca powiesił na drzewie psa za pomocą plastikowych opasek uciskowych i cienkiego sznurka. Ofiara bestialstwa to młody niekastrowany samiec, maść czarna podpalana. Można się w nim dopatrzeć cech posokowca.

W tej sprawie cały czas trwają policyjne czynności. Jednocześnie Fundacja EX LEGE wyznaczyła 10 tys. złotych nagrody za wskazanie sprawcy tego bestialskiego czynu. Informacje należy przekazywać na nr tel.: 690 280 455 lub drogą mailową: [email protected].

(fot. FEL)

54 komentarze

  1. Pod Lublinem tak jest zgodzę się proszę udać się dalej! Janów Lubelski okolice Chełm Hrubieszów nie mówię o miastach a wsiach w okolicy…tam dalej jest średniowiecze i takie traktowanie…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!