690 680 960

Wcale nie zwalniając, wjechała na skrzyżowanie. Groźny wypadek w Lublinie (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowane są ulice Pawia i Długa w Lublinie. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta. Akcja ratunkowa właśnie się zakończyła, teraz czynności prowadzą policjanci.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 19:15 na ul. Pawiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Długą zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca toyotą kobieta jechała ul. Długą od strony ul. Krańcowej. Pomimo tego, że nie miała pierwszeństwa przejazdu, wjechała na skrzyżowanie nawet nie zwalniając. Doprowadziła do zderzenia z fordem, którego kierowca poruszał się ul. Pawią w kierunku Drogi Męczenników Majdanka.

W wyniku zderzenia pojazdów, w fordzie uwieziona została pasażerka. Aby ją ewakuować, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa drogowego. Kobieta trafiła następnie pod opiekę ratowników medycznych. Po opatrzeniu, przetransportowano ją do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Skrzyżowanie jest całkowicie zablokowane.

(fot. lublin112)

32 komentarze

 1. Tego typu „badziew” do dziś jest zjawiskiem niezbadanym. Nawet „burki” nie chcą czegoś takiego trącić to gdzieś chcicę trzeba wyładować. Może lepiej w kiblu i „świeczką” niż na drodze ?

 2. Wcześniej w artykule było , że kierująca kierującą. Reasumując i bez złośliwości 80 % kobiet jeździ fatalnie ,co pokazują statystyki wypadków i wykroczeń. Brak wyobraźni, zmiana pasa ruchu sygnalizacji ,hamowanie ,potem włączony kierunek, rozmowy i pisanie sms przez telefon podczas jazdy, lusterko to tylko to sprawdzenia stanu makijażu. Nie wiem jak tutaj piszący, ale ja spotykam się z tym na co dzień. Oczywiście są i faceci którzy też nie mają pojęcia o jeździe. A przypomnę że wyjezdzając na drogę trzeba brać odpowiedzialność za siebie i wszystkich uczestników ruchu. Kto nie czuje się pewnie za kierownicą powinien sobie darować jazdę i przesiąść się do autobusu.

 3. „Wcześniej w artykule było , że kierująca kierującą. Reasumując i bez złośliwości 80 % kobiet jeździ fatalnie ,co pokazują statystyki wypadków i wykroczeń. Brak wyobraźni, zmiana pasa ruchu sygnalizacji ,hamowanie ,potem włączony kierunek, rozmowy i pisanie sms przez telefon podczas jazdy, lusterko to tylko to sprawdzenia stanu makijażu. ”
  Robią dokładnie to samo co faceci, a dodatkowo – wspomniany makijaż i inne czynności związane z wyglądem.
  Telefon przy uchu lub na kolanach (charakterystyczne spuszczenie łba) – widuję codziennie u facetów za kółkiem.

 4. Baby są zawzięte, kiedyś na przejściu dla pieszych o mały włos baba mnie nie przejechała i jeszcze pięścią groziła pomimo, że dla pieszych było zielone światło. Tępy farbowany twór nie nauczył się co to jest warunkowy skręt w prawo i zamiast się zatrzymać na widok pieszych gwałtownie przyspieszyła. Na cmentarzach jest sporo mogił osób, które miały pierwszeństwo, dlatego zawsze trzeba uważać.
  PS Przypominam przy skręcie warunkowym w prawo, jesteśmy zobligowani do bezwzględnego zatrzymania samochodu przed sygnalizatorem. Po przepuszczeniu pieszych, dla których świeci się światło zielone oraz upewnieniu się, że nikomu z pierwszeństwem przejazdu nie zajedziemy drogi możemy przejechać przez skrzyżowanie.

 5. Kobieta ma zawsze pierwszeństwo.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas