Wcale nie zwalniając, wjechała na skrzyżowanie. Groźny wypadek w Lublinie (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowane są ulice Pawia i Długa w Lublinie. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta. Akcja ratunkowa właśnie się zakończyła, teraz czynności prowadzą policjanci.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 19:15 na ul. Pawiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Długą zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca toyotą kobieta jechała ul. Długą od strony ul. Krańcowej. Pomimo tego, że nie miała pierwszeństwa przejazdu, wjechała na skrzyżowanie nawet nie zwalniając. Doprowadziła do zderzenia z fordem, którego kierowca poruszał się ul. Pawią w kierunku Drogi Męczenników Majdanka.

W wyniku zderzenia pojazdów, w fordzie uwieziona została pasażerka. Aby ją ewakuować, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa drogowego. Kobieta trafiła następnie pod opiekę ratowników medycznych. Po opatrzeniu, przetransportowano ją do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Skrzyżowanie jest całkowicie zablokowane.

(fot. lublin112)

Zobacz również

32 komentarze

 1. Czy Milicja uznała takie zachowanie jako godne zatrzymania prawa jazdy?
  Czy jako ze to baba to wszystko wolno?
  Jak widać ostrożne i bezpieczne kierujące nawet nie piratując na drodze potrafią dokonać rozpierduchy na sporą skalę-wystarczy że swoim zwyczajem-nie myślą.

 2. niespieszący sie kierowca

  A po co miala zwalniać ? zapewne jej się spieszyło ,jak wielu jej podobnym posiadaczom prawa jazdy

  • Cieee chorrroba !!!

   Spokojnie… wszystko odbyło się myśl hasła;
   „Dobry Bóg zrobił co mógł, teraz trza wezwać fachowca”.

 3. Na skrzyżowaniach zwalniają tylko powolniaki i zawalidrogi ,prawdziwi kierowcy nigdzie nie zwalniają !!!Brawa dla tej pani !!!

  • zwalniają miejsca w dobrych szkołach i na kierowniczych stanowiskach. takich ludzi zwie się ***

 4. To bladź

 5. Czy prawo jazdy zostało zatrzymane i poszedł wniosek o ponowny kurs i egzamin dla „kierującej”?

 6. Zabawa telefonem w czasie „kierowania” zabija!!!!

 7. a mogła siedzieć w kuchni

 8. Kolejna Baba z Babą się spotkała. Masakra. Pytam się kto i za co dał tej osobie prawo jazdy???

 9. Do tego prowadzi feminizm ;(

 10. Ciekawe ile razy wcześniej się jej udało???

 11. Umiecie czytać? Kobieta była sprawca toyota fordem jechał facet!a ucierpiała jego pasażerka!

 12. Kat ,oczywiscie ze umiemy czytać ,kobieta była sprawcą ,co wszyscy doskonale zrozumieli i to własnie komentują ,ale widać ze twój tok rozumowania odbiega od nas wszystkich ,czyżbyś też była kobietą ?

 13. Brawo Ty!!! Brawo srajfon!!!

 14. Czy prawko *** zabrane czy za mało narozrabiała ?

 15. Powinni zabrać…. o ile było co zabierać?!

 16. ciekawe jakimi chipsami się pani zajada…

 17. Do garów a nie do auta, co najwyzej z tylu jako pasażerka a noe kierowca

 18. Max pisał że kolejna baba z baba się spotkały…więc moja uwaga była do tego…większość kobiet jeździ bo jeździ nie są do końca pewne tego co robią i sieją zagrożenie w ruchu lądowym…ale 2 na 10 jeździ lepiej niż nie jeden facet…i bez różnicy czy pusty dres w BMW 40 letni Waldek ze wsi czy tępy komunistyczny dziad!

  • Babo pokaż takie zdolne, lepiej jeździ może 1 na 100 od dziadka. No lepiej jeździsz ty i twoje kumpele jajnikowe ale na MOPACH!

  • „większość kobiet jeździ bo jeździ nie są do końca pewne tego co robią i sieją zagrożenie w ruchu lądowym”
   O tot o to to! Kluczowe słowo „WIĘKSZOŚĆ” po prostu nie wie co robi za kierownicą-więc dlaczego mają możliwość w ogóle robić i zdawać prawo jazdy bez większej selekcji żeby zostały tylko te 2 na 10? (chociaż tu bym i polemizowała, może 2 na 30 lub 40 jeździ lepiej niż niejeden facet).

 19. Ale lampy w fordzie!
  Czy takie coś jest dozwolone?
  Dziś kiedy się dba o bezpieczeństwo pieszych powinno być zabronione – przecież przy uderzeniu pieszego tym czymś, pieszy nie ma szans.

 20. Tego typu „badziew” do dziś jest zjawiskiem niezbadanym. Nawet „burki” nie chcą czegoś takiego trącić to gdzieś chcicę trzeba wyładować. Może lepiej w kiblu i „świeczką” niż na drodze ?

 21. Wcześniej w artykule było , że kierująca kierującą. Reasumując i bez złośliwości 80 % kobiet jeździ fatalnie ,co pokazują statystyki wypadków i wykroczeń. Brak wyobraźni, zmiana pasa ruchu sygnalizacji ,hamowanie ,potem włączony kierunek, rozmowy i pisanie sms przez telefon podczas jazdy, lusterko to tylko to sprawdzenia stanu makijażu. Nie wiem jak tutaj piszący, ale ja spotykam się z tym na co dzień. Oczywiście są i faceci którzy też nie mają pojęcia o jeździe. A przypomnę że wyjezdzając na drogę trzeba brać odpowiedzialność za siebie i wszystkich uczestników ruchu. Kto nie czuje się pewnie za kierownicą powinien sobie darować jazdę i przesiąść się do autobusu.

 22. „Wcześniej w artykule było , że kierująca kierującą. Reasumując i bez złośliwości 80 % kobiet jeździ fatalnie ,co pokazują statystyki wypadków i wykroczeń. Brak wyobraźni, zmiana pasa ruchu sygnalizacji ,hamowanie ,potem włączony kierunek, rozmowy i pisanie sms przez telefon podczas jazdy, lusterko to tylko to sprawdzenia stanu makijażu. ”
  Robią dokładnie to samo co faceci, a dodatkowo – wspomniany makijaż i inne czynności związane z wyglądem.
  Telefon przy uchu lub na kolanach (charakterystyczne spuszczenie łba) – widuję codziennie u facetów za kółkiem.

 23. Baby są zawzięte, kiedyś na przejściu dla pieszych o mały włos baba mnie nie przejechała i jeszcze pięścią groziła pomimo, że dla pieszych było zielone światło. Tępy farbowany twór nie nauczył się co to jest warunkowy skręt w prawo i zamiast się zatrzymać na widok pieszych gwałtownie przyspieszyła. Na cmentarzach jest sporo mogił osób, które miały pierwszeństwo, dlatego zawsze trzeba uważać.
  PS Przypominam przy skręcie warunkowym w prawo, jesteśmy zobligowani do bezwzględnego zatrzymania samochodu przed sygnalizatorem. Po przepuszczeniu pieszych, dla których świeci się światło zielone oraz upewnieniu się, że nikomu z pierwszeństwem przejazdu nie zajedziemy drogi możemy przejechać przez skrzyżowanie.

 24. Kobieta ma zawsze pierwszeństwo.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8706zł -0.57%
  • GBP 5.0472zł 0.04%
  • EUR 4.5869zł 0.01%
  • CHF 4.2802zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach