Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

1 mln złotych nagrody za wskazanie osoby odpowiedzialnej za zanieczyszczenie Odry

Komendant Główny Polskiej Policji wyznaczył nagrodę w wysokości 1 mln złotych za wskazanie osoby odpowiedzialnej za zanieczyszczenie Odry.

W sobotę rano na profilu na Facebooku Polskiej Policji pojawił się ważny komunikat do wszystkich, którzy mają istotne informacje dotyczące zanieczyszczenie Odry.

– Komendant Główny Polskiej Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk wyznaczył nagrodę w wysokości 1 mln zł (1000000 zł) za wskazanie osoby odpowiedzialnej za zanieczyszczenie rzeki Odra lub posiadającej istotne informacje mogące doprowadzić do ustalenia sprawców – czytamy w opublikowanym komunikacie.

Informacje można przekazywać dzwoniąc m.in. pod numer tel. 600940690 utworzony specjalnie w związku z prowadzonymi czynnościami i wyznaczeniem nagrody. Można również kontaktować się z każdą jednostką w kraju.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

32 komentarze

  1. Bana niekompetentnych nierobów to ich z…….y obowiązek znaleźć winnego, niby policja a postępuje jak za PRL czyli odwołuje się do kapusiów, zamiast pilnować miesięcznicy i tego zaszczanego karła weście sie za robotę operacyjną już niedługo was r…….ą i nawet pisowscy złodzieje was nie uratują czego wam serdecznie życzę.

  2. Jaka kara grozi jak w Zawiasach to za 1 milion mogę być winny

  3. Sondy wiadomo w czyich rękach

    • O wyborca pisu się odezwał, Po błędach widać jakie wykształcenie ma ten osobnik.I taki i jemu podobni wybierają nam nierząd.

  4. Głąmb to i drukowanymi nie zrozumie.

Z kraju