Ostatnie wolne miejsca na zajęcia w Akademii Karate Daniela Iwanka

Logo_Akademia_ok-1024x375

             Akademia Karate Daniela Iwanka to idealne miejsce, aby zadbać o zdrowie, poprawić swoją kondycję oraz nauczyć się technik samoobrony. Sensai Daniel Iwanek – trzykrotny mistrz świata w karate tradycyjnym przez blisko 25 lat szkolił się u najlepszych mistrzów karate na świecie i swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ze swoimi uczniami.

Dla kogo:

             Karate jest dla każdego – mogą ćwiczyć już dzieci 4 letnie w formie zabawy i Gimnastyki, jak i osoby w wielu 50 lat i starsze, ponieważ karate to nie tylko sztuka walki ale również sposób życia. Ważniejszą rzeczą od możliwości fizycznych jest samodyscyplina i systematyczność, a reszta przyjdzie z czasem. W etapie początkowym większy nacisk niż na samą sztukę walki przykłada się na prawidłową postawę, mięśnie przykręgosłupowe jak również ćwiczenia ogólnorozwojowe (dopasowane do wieku i możliwości karateki)

Treningi powielone są na następujące grupy:

– grupy dziecięce ( przedszkolne – podstawowe, początkujące – zaawansowane )
– grupy dorośli ( podstawowe – zaawansowane )
– grupy rodzinne ( podstawowe – zaawansowane )

Gdzie:

Akademia Karate Daniela Iwanka działa na terenie całego Lublina .Treningi odbywają się według harmonogramu znajdującego się na stronie: http://www.danieliwanek.pl/harmonogram-na-rok-20162017/

Zapisy:

Zapisów można dokonywać telefonicznie u Sensai Daniela Iwanka pod numerem 507 197 539 lub bezpośrednio u instruktorów prowadzących w wybranym punkcie treningowym (numery telefonów umieszczone na harmonogramie). Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: http://www.danieliwanek.pl .

 UWAGA!!! Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

DSC_7272