Jedyny taki dzień w roku, czyli wymarzone URODZINY

 

Tradycja świętowania urodzin sięga starożytnego Rzymu. Wówczas było to święto ku czci Geniusza. Z czasem zwyczaj przerodził się w prawdziwie huczną celebrację obchodzoną w gronie najbliższych z obowiązkowym tortem i śpiewaniem „Sto lat”. Szczególnym wyzwaniem są urodziny dzieci. Dlaczego organizacja urodzin własnej pociechy to takie wymagające zadanie? Wiadomo, że dzieci potrzebują przestrzeni do swobodnej, nieskrępowanej zabawy, jednym słowem lubią poszaleć. Jednak również dobrze byłoby gdyby mogły coś razem stworzyć, wziąć udział we wspólnej integrującej zabawie.

Gdzie można zorganizować ciekawe, niebanalne urodziny?

Miejscem, które zaskakuje i stwarza wiele możliwości organizacji różnorodnych urodzin jest z pewnością Super IQ Centrum Nauki i Zabawy. Tutaj dzieci mają okazję do doskonałej zabawy połączonej z nauką! 1000 m2 przestrzeni tylko dla dzieci, z czego 600 m2to sala zabaw z konstrukcją, wielką klockownią i salką dyskotekową.

Zabawy naukowe przygotowane i przeprowadzone przez animatorów zabiorą dzieci w świat robotów, gdzie wybiorą się z Misją na Marsa, rozegrają Robo-mecz lub staną do walki Sumo-robotów. Miłośnicy Minecraft’a również znajdą scenariusz idealny dla siebie.

Urodziny z eksperymentami w laboratorium to pokazy Szalonych Naukowców, fabryka kosmetyków i inne –  po prostu wystrzałowe urodziny!

W Akademii Detektywa dzieci zetkną się z laboratorium kryminalistycznym i przygotują się do przeprowadzenia niesamowitych śledztw.

Nowością w tym roku będą urodziny stworzone z myślą o dziewczynkach  – Artystyczne Do-It-Yourself czyli zajęcia craftowe – wspólne tworzenie toreb, kreatywnych pudełeczek na drobiazgi, koron, różdżek i wielu wielu innych magicznych przedmiotów.

Na jubilatów czekają 3 pracownie naukowe (robotyczna, eksperymentalna, artystyczna) o różnej powierzchni od 50 do 100 m kw. Duże przestrzenie zapewniają miejsce na poczęstunek zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.

 

kreatywny warsztat2

 

Dla młodszych jubilatów przygotowane zostały 3 salki urodzinowe w EDUbawialni Kemping u Superika: podróżniczy „namiot” Globtrottera oraz 2 zupełnie nowe: Safaria – impreza urodzinowa na afrykańskiej sawannie w towarzystwie tak lubianych przez dzieci zwierzaków  oraz Teatralna – jubilat w roli głównej, kurtyna, światła i przyjęcie gotowe.

Organizacja urodzin w Super IQ stwarza niepowtarzalną okazję aby połączyć naukowe warsztaty z super beztroską zabawą. Przestronne sale, oryginalne scenariusze i doświadczeni animatorzy to gwarancja niezapomnianej imprezy urodzinowej.

A na koniec imprezy urodzinowej DYSKOTEKA przy najnowszych przebojach w specjalnie przygotowanej salce z efektami świetlnymi i podium Dj’skim.

Super iQ Centrum Nauki i Zabawy

Gala ul. Fabryczna 2, IIIp.

www.superiq.pl   Mail: [email protected]

Tel. 508 793 986

warsztat kreatywny

logo 2018 najnowsze-01

artykuł reklamowy