Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Została pobita, bo zwróciła uwagę koleżance, że nosi sukienkę bez oryginalnej metki

W ubiegłym tygodniu w Puławach doszło do pobicia 27-latki. Powodem miała być sukienka, która nie posiadała oryginalnej metki.

Do pobicia doszło w ubiegłym tygodniu, pod jednym ze sklepów w Puławach. Policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu od 27-letniej kobiety.

– Dyżurny wysłał na miejsce patrol, który potwierdził informację. Nie było to łatwe, bowiem zgłaszająca była pod wyraźnym działaniem alkoholu. Policjanci wezwali karetkę pogotowia. Pokrzywdzona trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami twarzy oraz ogólnymi potłuczeniami całego ciała – informuje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Kobieta poinformowała policjantów, że pobiła ją koleżanka oraz jej ojczym. Powodem miała być sukienka, o której oryginalność pokłóciły się obie panie

– Najpierw wspólnie piły alkohol, ale pokrzywdzona nie wytrzymała chwalenia się koleżanki i zwróciła jej uwagę, że sukienka, w którą jest ubrana wcale nie jest markowa. W odpowiedzi na to, 26-latka rzuciła się na znajomą kopiąc i uderzając ją po całym ciele. Obecny przy tym kolejny z mężczyzn miał przytrzymywać pokrzywdzoną żeby się nie wyrywała – relacjonuje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak.

Mundurowi ustalili,  że w zdarzeniu brał udział jeszcze 44-latek z Puław, który chciał „uspokoić pokrzywdzoną” uderzając ją po twarzy.

Policjanci zatrzymali troje puławian w wieku od 26 do 47 lat. W sprawie prowadzone są dalsze czynności. Za przestępstwo pobicia grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

2017-10-03 12:08:16
(fot. pixabay.com)

23 komentarze

  1. czy to była firma „najki” czy „majtki”?

  2. patologia lubi podbudowywać swa nic nie warta egzystencję markowymi szmatami wygrzebanymi w ciuchbudach…, za taką „zniewagę” musiała sie polać krew

  3. acb ,trafnie to ująłeś

Wiadomości z info112