Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Został skazany za handel ludźmi i zniknął. Wpadł, gdy postanowił wyjechać do uzdrowiska

Skazanemu za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się handlem ludźmi udawało się unikać spotkania z wymiarem sprawiedliwości. Do czasu, kiedy postanowił wybrać się na wczasy.

Policjanci zatrzymali 43-latka, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Mieszkaniec naszego regionu został skazany na 4 lata i 6 miesięcy więzienia za handel ludźmi. Jednak od razu po wydaniu przez sąd wyroku, zniknął z miejsca zamieszkania.

Prowadzone od dłuższego czasu poszukiwania nie przynosiły rezultatu. Cały czas udawało mu się skutecznie unikać spotkania z tropiącymi go funkcjonariuszami. Jednak do czasu.

Mężczyzna postanowił wybrać się na wczasy do Buska-Zdroju. Tam namierzyli go kryminalni. Funkcjonariusze zatrzymali 43-latka, po czym odstawili go wprost do zakładu karnego.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. To wczasy się jemu wydłużą do 4 lat i 6 miesięcy

  2. Skandalem jest to, że był w areszcie na czas rozprawy. Co innego, jakby pieska kijem pobił, wtedy by nie było odpowiadania z wolnej stopy.

  3. Bajka; kiedyś, gdzieś w regionie, za górami, za lasami pewien człowiek czynił zło, pojechał na wczasy i wsadzili go. Ale kto i co ? Może chociaż inicjały, info w jakich latach to robił, powiat, gdzie mieszkał? Nic dziwnego, że ktoś taki czuje się bezkarny, skoro nikt nic nie wie .

  4. Onufry z Czereśni

    4 lata za handel ludźmi?? To jest kpina. Człowiek, który pokazał, że nie ma szacunku dla drugiego człowieka, i jest dla niego tylko rzeczą, która można, sprzedać, wymienić. Po 4 latach odsiadki wróci do społeczeństwa, z którego powinien być wyeliminowany.

  5. Kurcze ludzie zobaczycie co będzie

  6. 4 lata ,śmieszny wyrok

Z kraju