Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zobaczyła na drodze dzikie zwierzę. Po chwili jej auto dachowało w rowie (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana na skutek dachowania samochodu osobowego, jakie miało miejsce w sobotę po południu w Bystrzejowicach. Przyczyną zdarzenia miało być wtargnięcie dzikiego zwierzęcia na jezdnię.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 14:30 w w miejscowości Bystrzejowice Pierwsze w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o dachowaniu samochodu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca daihatsu kobieta poruszała się w kierunku Piask. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wpadło do rowu i przewróciło się na dach.

Autem podróżowały dwie osoby. O ile kierującej nic się nie stało, tak jej mąż doznał obrażeń ciała w postaci ran ciętych i został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa.

Jak wyjaśniała kierująca, na drogę, tuż przed jej auto, wbiegło dzikie zwierzę. Chcąc uniknąć z nim zderzenia zjechała do rowu. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. nadesłane Tomasz)

11 komentarzy

 1. Mniej szkód daje hamowanie i jazda na wprost.

 2. Stare jak świat tłumaczenie. Coś nagle wyskoczylo na drogę, najpewniej dzikie zwierzę.
  Ah, a może tak komoreczka jakieś pilnie powiadomienie z fejsa?

 3. Mniej szkód daje nie używanie telefonu w czasie jazdy…

 4. To była biała myszka…

 5. Może i zobaczyła dzikie zwierze, ale nie na drodze, tylko na ekranie telefonu.

 6. A czemu małżonek nie kierował ona pewnie jako pasażer jeździła ale szacun za rozwagę chłopa

 7. dziwne te wasze komentarze. Nigdy nie widzieliście dzikich zwierząt na drodze???? Lepiej zaistnieć jakimś kretyńskim komentarzem ???

 8. To na pewno była zebra

  • Ja kiedyś spotkałem na drodze słonia. Oczywiście żywego, potężnego słonia, który sobie spacerował z dużą grupą dzieciaków.

 9. 100 lat temu jak się baba zapatrzyła, to mogła co najwyżej odmieńca urodzić. A dziś może wybić całą rodzinę.

 10. Może wystarczy nie za……..ć?? miałem już spotkanie z łosiem, miałem ze stadem dzików, niejedna sarna mi wyskoczyła, atakowali mnie piesi na przejściach i poza nimi, ani razu w nic ani w nikogo nie uderzyłem i zdradze Wam tajemnice sukcesu, zap…d….ąc nie zaoszczędzicie czasu tylko stracicie jego resztę?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo