690 680 960

Znęcał się nad matką, na trzy miesiące trafił do aresztu

Chełmscy policjanci zatrzymali 43-latka, który od jakiegoś czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w tymczasowym areszcie.

Podczas interwencji domowej policjanci z Chełma zatrzymali 43-latka. Mundurowi ustalili, że mężczyzna od lutego 2020 r. znęcał się na swoją matką psychicznie oraz fizycznie.

Funkcjonariusze wdrożyli procedurę „Niebieska Karta”, której celem jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie. Co więcej, mężczyzna groził pozbawieniem życia swojej siostrze.

Mundurowi wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt dla 43-latka. Wczoraj Sąd Rejonowy w Chełmie przychylił się do wniosku i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

Jeden komentarz

  1. Stary byk jest najgorszym zwyrodnialcem jeżeli znęca się nad własną matką która go trzyma pod swoim dachem. Tłumok nie potrafił do tej pory wyjść spod spódnicy matki? Gdyby nie matka to może zdechłby bydlak z głodu. Ona karmi byka i nieraz pełna wyrzeczeń spełniała jego zachcianki a jemu było jeszcze mało i jeszcze coś mu się nie podobało. Za znęcanie się nad własną matką powinien być najwyższy wymiar kary za takie przestępstwo. Matka jest tylko jedna i nawet najgorszemu bydlakowi zawsze wybaczy i chce pomóc. Każda matka to jest MATKA i mimo możliwych wad należy ją szanować i bronić.

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!