Zmiany w organizacji dojazdu do Zakładów Azotowych w Puławach

Przez około trzy tygodnie będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu w rejonie dojazdu do Zakładów Azotowych w Puławach. Zmiany mają związek z budową węzła Puławy Wschód.

W godzinach popołudniowych w środę 29 marca wyłączona z ruchu zostanie droga dojazdowa prowadząca od budowanego węzła Puławy Wschód na skrzyżowaniu przyszłej trasy ekspresowej z drogą wojewódzką 824.

Dojazd do Azotów będzie możliwy jedynie od strony mostu na Wiśle. Kierowcy jadący od Żyrzyna będą musieli dojechać do ronda turbinowego na skrzyżowaniu DK12 z DW824 a następnie wzdłuż torów kolejowych al. 1000-lecia Państwa Polskiego.

Zamknięcie ruchu na drodze dojazdowej pozwoli wykonawcy na realizację odpowiednich prac, które potrwają ok. trzech tygodni, po czym ruch zostanie przywrócony.

2017-03-26 08:05:10
(fot. GDDKiA)

Zobacz również

2 komentarze

  1. Po tych 3 tygodniach ruch nie zostanie przywrócony, tylko otworzą zbudowany odcinek a zamknięta zostanie znowu al. 1000-lecia P.P.

    • Po 3 tygodniach ruch bedzie puszczony w calosci droga dojazdowa pod obiektem a nie objazdem. Ruch drogą 1000 lecia narazie ma sie odbywac normalnie. Kwestia zamkniecia to dalszy termin ( maj, czerwiec)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!