Zmarł na plaży nad jeziorem. Nikt nie wie kto to jest

Dzisiaj rano, na plaży nad Jeziorem Białym znaleziono leżącego na kocu mężczyznę. Już nie żył.

Włodawscy policjanci usiłują ustalić, kim jest mężczyzna, którego znaleziono w niedzielę rano na plaży w Okunince nad Jeziorem Białym. O tym że nie żyje, funkcjonariuszy powiadomili znajomi mężczyzny, z którymi spożywał on wcześniej alkohol. Denat nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, nikt z obecnych w rejonie plaży wczasowiczów, również nie potrafił określić kim on jest.

Mundurowi po przesłuchaniu świadków ustalili, że mężczyzna od kilku dni przebywał nad jeziorem, czas spędzając głównie na spożywaniu alkoholu. W nocy z przygodnie poznanymi osobami spożywał jeszcze nalewkę, następnie położył się na kocu na plaży i poszedł spać. Rano jeden z jego kompanów, chcąc go dobudzić stwierdził, że mężczyzna nie daje oznak życia.

Teraz mundurowi ustalają kim jest zmarły. Miał około 50 lat, był wysoki, krępy, zaś na ciele posiadał liczne tatuaże. Na klatce piersiowej był to wąż, na brzuchu usta z językiem, na prawym ramieniu symbole amerykańskiej armii, na prawym przedramieniu miecz z różą, na plecach anioły. Ubrany był w koszulkę koloru białego, jeansowe spodenki oraz ciemne trampki z białymi podeszwami. Koc który miał ze sobą był wzorzysty koloru beżowo-pomarańczowego. Jak twierdzą osoby z którymi pił alkohol, na imię miał najprawdopodobniej Marek.

Osoby, które mogą wiedzieć kim jest zmarły mężczyzna, proszone są o kontakt z dyżurnym włodawskiej komendy: tel. 82 5727210 lub 997.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-07-27 18:17:44

Zobacz również

5 komentarzy

  1. Wódka i słońce nie idą w parze,tak,że zero współczucia.

  2. Po takich upałach ziemia była tak nagrzana,że mózg tego starszego Pana przy działaniu alkoholu przestał funkcjonować,z czego cieszy się patolog.

  3. pić to trza umić

  4. Może łatwiej by było, gdyby ktoś sporządził portret i zamieścił go tutaj?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych