690 680 960

Zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni. Zderzył się z renaultem i seatem (zdjęcia)

Trzy samochody osobowe zderzyły się na trasie Lublin – Kraśnik. Są osoby poszkodowane. Występują też spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 15 w miejscowości Wilkołaz w powiecie kraśnickim. Na drodze krajowej nr 19, na odcinku Lublin – Kraśnik, zderzyły się trzy samochody osobowe: peugeot, renault i seat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący peugeotem obywatel Ukrainy poruszał się w kierunku Lublina. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni. Tam peugeot zaczepił o jadącego z naprzeciwka renaulta, po czym zderzył się czołowo z seatem.

Jak nam przekazano, w wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Obecnie policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. nadesłane – Krzysztof, Patryk)

3 komentarze

  1. Kolejny dzień kolejne wypadki na tej trasie a wszystko przez opóźnienia odcinka s19 który miał być oddany jako pierwszy a ma już ponad pół roku opóźnienia i teraz kolejne pół roku będą pasy malowac

    • Tak. Kierowcy nie potrafią jeździć przez opóźnienie, ale w swoim rozwoju. Ten akurat z Ukrainy, ale próżno znaleźć różnicę z naszymi mistrzami kierownicy.

  2. z u….nie winny pomagajmy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska