Zderzyła się z volkswagenem. 75-latka winę zrzucała na poszkodowanego i świadka (zdjęcia)

Drobna kolizja, jakich każdego dnia na drogach naszego regionu notowanych jest wiele. Najczęściej uczestnicy sami się dogadują bez wzywania policji. Tym razem było inaczej, gdyż winni byli wszyscy dookoła, tylko nie kobieta, która wymusiła pierwszeństwo przejazdu.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 10:20 na ul. Klonowej w Świdniku. Na skrzyżowaniu z ul. Modrzewiową zderzyły się dwa samochody osobowe: mercedes i volkswagen. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca mercedesem kobieta jechała od strony al. Lotników Polskich. Wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Modrzewiową. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka volkswagenie i doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. Uszkodzenia w autach nie były duże, a podróżujące nimi osoby nie odniosły obrażeń ciała.

Kierująca mercedesem 75-latka od razu po opuszczeniu pojazdu rozpoczęła poszukiwanie winnych kolizji. Jako pierwszego obrała na swój cel kierowcę volkswagena stwierdzając, że poruszał się on bardzo szybko, gdyż ona go nie widziała. Nie potrafiła również przyjąć do wiadomości, że wtedy uszkodzenia w pojazdach by były o wiele większe.

Następny w kolejce był świadek, który oczekiwał na możliwość wyjazdu z ul. Modrzewiowej. Jak wyjaśniała kobieta, została przez niego rozkojarzona, a dokładnie przez kierunkowskaz w jego pojeździe. Dodatkowo zarzucała mu, że rozmawiał on przez telefon, pomimo iż mężczyzna korzystał z zestawu słuchawkowego.

Ostatecznie przyznała się do winy, jednak wciąż uznawała, że głównym sprawcą kolizji jest świadek, który spokojnie oczekiwał przed skrzyżowaniem. Policjanci ukarali 75-latkę mandatem karnym.

(fot. lublin112)

Zobacz również

19 komentarzy

 1. Wyjątkowa kasta?

 2. Pani prokurator, adwokat, sędzia czy lekarz ?

 3. Stara prukwa!!!! Takie to omijam szerokim kołem , wszystcy i wszędzie winni tylko nie ona .Zabrać papiery i na egzamin , na 100% jestem pewny że nie przystąpi do egzaminu.

 4. policjanci powinni kwity na wieczność zabrać i panią do doktora zawieść bo ją coś najwidoczniej uwiera w głowę i tam niżej też

 5. Chytra baba ze świdnika ….

 6. Taką „kierowniczkę” to chyba należałoby na badania skierować.
  W ostatnim czasie było kilka wypadków spowodowanych właśnie przez takich starszych szoferów.

 7. Kwity było zabrać, zanim się solidniej kobita rozkojarzy na drodze…

 8. Kierowniczka sklepu GS.

 9. Zabrać prawo jazdy i skierować na badania psychiatryczne.

 10. Ma już te swoje lata ,to dobrze piszecie sprawy nie doczeka?Amen.

 11. Hahaha, no i co hejterzy? Tak wrzucaliście na tych „młodych gniewnych” a jak widać w ostatnim czasie to stare pryki popełniają najwięcej kolizji, wypadków czy wykroczeń.

 12. Ostatnio taką babkę trafiłem na LSM-ie. Fotografowała m.in. mój samochód i jak podszedłem to zaczęła wrzeszczeć, że za blisko niej zaparkowałem (miała pół metra do mojego samochodu – a z przodu rzeczywiście ktoś jej podjechał pod sam zderzak, ale to tylko dlatego, że zostawiła tyle miejsca, żeby nikt jej z przodu już nie stanął – jednak ktoś się tam jeszcze zmieścił) i ona teraz nie może wyjechać. Powiedziała, że dzwoni na policję, żeby przyjechali i pomogli jej wyjechać 🙂 a mnie odholować. Nie pozostało mi nic innego jak tylko życzyć dużo zdrowia psychicznego i poćwiczenia na placu manewrowym.

 13. cza było papiery zatrzymac i na psychologiczne badanie kierowcy skierować. I byłby spokój

 14. Uważam ze w takich sytuacjach powinno być zabrane prawo jazdy. A z relacji wynika ze ewidentnie nie zna przepisów. Kurs i egzamin…wątpię że zda….no i czy badania przejdzie…bo może się jeszcze okazać że wzrok fatalny.

 15. dostała tylko mandat ??!!!
  przecież widać i słychać że stwarza zagrożenie dla siebie i innych.
  kobietę powinien przebadać ponownie psycholog i dopiero powinni jej kwity oddać.

 16. Dla takiej mandat to żadna kara .,..stare wredne i bezczelne babsko …szkoda ze nie wjechała pod ciężarówke …moze by ją bardziej pokarało ,bo zasłużyła sobie swoim wrednym postępowaniem na porządną karę

 17. I pomyśleć, ze pani ta kandyduje w wyborach.
  Takich nam potrzeba!!!

 18. Nie pastwcie się nad kobietą ledwie 25 lat po menopauzie – jeszcze nie doszła do siebie. To jest okrutne…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online