Wypadek na al. Długosza. Potrącił oplem schodząca z przejścia kobietę (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Długosza w Lublinie. Miał tam miejsce wypadek, w którym potrącona została kobieta.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 12 na al. Długosza w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Popiełuszki samochód osobowy potrącił pieszą. Na miejscu interweniowała straż miejska, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem starszy mężczyzna jechał w kierunku Al. Racławickich. Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił młodą kobietę, która przechodziła przez jednię ze strony lewej do prawej względem kierunku jazdy auta.

Pierwszej pomocy poszkodowanej udzielili strażnicy, którzy akurat dojeżdżali do przejścia. Następnie zajęli się nią ratownicy medyczni. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.


(fot. lublin112)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Ustąpienie pieszemu na PdP to nadmierna życzliwość. Niech poczekają aż wszystkie samochody sobie przejadą i wtedy będą mogli sobie bezpiecznie przejść. Powinno się zlikwidować wszystkie PdP, to wtedy piesi nie będą łazić jak święte krowy.

  • tak jest oraz powinno się wykastrować ciebie i resztę półgłówków twojego pokroju, by się patologia nie mnożyła

  • Jest pan upośledzony umysłowo? Na tym przejściu bez życzliwego kierowcy praktycznie nie da się przejść na drugą strone

 2. Niech zgadnę. Oślepienie słońcem, a piesza ze smartphonem w kieszeni, słuchawkami w torebce i bez kamizelki odblaskowej.

  • Nie zgadłeś – kluczowe są tu słowa: „starszy mężczyzna”.

  • Dobra gościu, weź już zamknij się i ulotnij się raz na zawsze. Większość osób tu zaglądających wie, że jesteś oszołomem, który najchętniej zakazał ruchu samochodów i dopuścił tylko ruch rowerowy. A co jeśli dziewczyna przechodziła przez przejście bez telefonu i słuchawek na uszach, a stary pryk ją potrącił bo zapomniał okularów z domu zabrać?

 3. Zależy co autor miał na myśli pisząc ” starszy. ….?

 4. Poszkodowana dawała znaki świetlne kierującemu pojazdem mechanicznym przez który została potrącona. Niestety kierujący pojazdem mechanicznym nie zareagował na dawane mu znaki świetlne latarką smarkfona w wyniku czego młoda kobieta została potrącona.

 5. Starszy mężczyzna z nogami prostowanymi na beczce.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8706zł -0.57%
  • GBP 5.0472zł 0.04%
  • EUR 4.5869zł 0.01%
  • CHF 4.2802zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach