690 680 960

Zderzenie subaru z toyotą na al. Kraśnickiej. Kobieta trafiła do szpitala

Sygnalizacja świetlna już nie działała, zaś jeden z kierowców nie spojrzał na znaki. W efekcie doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym autem.

Do zdarzenia doszło w piątek kilka minut po godzinie 23 na al. Kraśnickiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bohaterów Monte Cassino zderzyły się dwa samochody osobowe: subaru i toyota. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący subaru mężczyzna jechał ul. Bohaterów Monte Cassino od strony ul. Wojciechowskiej. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na toyocie, która poruszała się w kierunku Kraśnika. Uderzona w bok toyota została wytrącona z toru jazdy i zjechała na przeciwległy pas jezdni.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Paweł, Przemek)
2018-05-12 00:28:26

7 komentarzy

 1. Franio pewnie już szampana otwiera o ile mu rodzice pozwolili wypić Piccolo, bo Ci kolejni kierowcy nie mieli tyle szczęścia podczas weekendu. Na szczęście, a jego nieszczęście nikt nie zginął w tym wypadku. Szczęśliwego weekendu trójkołowcu.

 2. Normalka, kierowcy głupieją jak nie ma świateł. Tak na prawdę co drugi posiadający prawko nie wie kiedy ma pierwszeństwo jak są same znaki. Kierowcy powinni co 5 lat odświeżać prawko.

 3. czytając to ze śmiechu narobiłem pod siebie na moje skóry w mojej e60,hehe powolniaki w dziadowozach śmieje sie z takich co nie maja komputera w głowie dziady

  • ty na pierwsze to musisz mieć Janusz jak każdy dzisiejszy posiadacz tej szwabskiej marki … no ale tak już jest że Januszem sie jest i nic tego nie zmieni już hahaha

 4. Bimber, nie od dziś wiemy, że masz zasrany samochód, o stanie umysłu nie wspomnę 🙂

 5. wystarczy w mieście wyłaczyć sygnalizację świetlną i bezmyślne lemingi wytłuką się na skrzyżowaniach

 6. Mam odczucie że światła są wyłączane aby dochodziło do karamboli — przemyślcie

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas