690 680 960

Zderzenie seata z toyotą na Czechowie. Utrudnienia w ruchu

Kolejne groźnie zdarzenie na ulicach Lublina. Tym razem na Czechowie zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19:30 na skrzyżowaniu ul. Braci Wieniawskich i al. Kompozytorów Polskich w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: seat i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, ratownicy medyczni i policja.

Jak nas poinformowano, do zderzenia pojazdów doszło w momencie, gdy kierowca toyoty skręcał z al. Kompozytorów Polskich w ul. Braci Wieniawskich. Z kolei seat jechał al. Kompozytorów Polskich na wprost.

Pomimo znacznych uszkodzeń pojazdów, nikt w zdarzeniu nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.(fot. nadesłane – Mariusz, Jakub, Norbert – DZIĘKUJEMY!)
2016-09-12 20:28:07

10 komentarzy

 1. Zdecydowanie BRAK TORU w Lublinie – kierowcy nie potrafią opanować koni mechanicznych………

  • A no brak toru. Zachciało się mieszkać półmózgom blisko toru a następnie narzekali. To gdzie teraz w bezpieczny sposób można poszaleć autem w Lublinie? I to bezpłatnie?

   Z pozdrowieniami dla cymbałów z osiedla przy torze.

  • Co tu ma do rzeczy brak toru? Moi rodzice mają 40lat prawo jazdy i żadnej stłuczki na koncie a tor jeśli w ogóle widzieli to jedynie w internecie. Po drugie na torze nie ma sygnalizacji świetlnej więc argument z torem z doopy 😉 Jedyną przyczyną, która powoduje wypadki na osiedlowych skrzyżowaniach, w dodatku „oświetlonych” jest ludzka głupota pomieszana ze ślepotą. Na torze to można poćwiczyć wychodzenie z poślizgu a to przydaje się na trasie a nie w mieście. pozdro

 2. Może jeszcze jedne światła, tak na wszelki „wypadek”?

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas