Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie samochodu z łosiem. Wypadek na trasie Lublin – Włodawa

W tym miejscu dość często spotkać można przebiegające przez jezdnię dzikie zwierzęta. Doszło tam też do kilku zdarzeń drogowych z ich udziałem. Kolejne miało miejsce dziś wieczorem.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 17 w miejscowości Kopina w powiecie łęczyńskim. Na drodze krajowej nr 82, na odcinku między Łęczną a Włodawą, samochód osobowy zderzył się z dzikim zwierzęciem. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce w pobliżu lasu. Na drogę, tuż przed nadjeżdżające auto wbiegł łoś. W wyniku jego potrącenia jedna osoba podróżująca pojazdem została poszkodowana.

Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

4 komentarze

  1. pewnie miszcz kierownicy LWL……. jechał powolutku jakieś 120 km/h – 140 km/h, czyli jak to zwykle bywa z tymi miszczami, na tej trasie po obu stronach porośniętej lasem 70 km/h jest już na granicy ryzyka, kierowcom LWL dać tylko traktory bo innymi środkami lokomocji nie potrafią

    • Zastanawiałeś się kiedyś z czego wynikają twoje kompleksy i tego typu komentarze? On mówi tylko o tobie, nic więcej.

    • Golec (czyt. bolec)

      Brawo rolnik.

    • Gdyby tak wolno jechał, to by stracił 3 minuty. Wiesz, że w tym czasie można spalić pół papierosa, albo obejrzeć blok reklamowy na TVNie.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport