Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdu osobowego z dwoma ciężarówkami na krajowej 2. Są osoby poszkodowane, droga zablokowana (wideo)

Po porannym wypadku na drodze krajowej nr 2 występują duże utrudnienia w ruchu. Trasa Biała Podlaska – Terespol jest zablokowana, w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 4 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Kłoda Mała w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów – osobowego i dwóch ciężarówek, na trasie Biała Podlaska – Terespol.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w wypadku poszkodowane został dwie osoby. Obecnie droga krajowa jest nieprzejezdna. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Policja wyznaczyła objazd dla samochodów osobowych drogami lokalnymi przez Zalesie oraz Horbów. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.

(fot. Policja Biała Podlaska)

5 komentarzy

 1. Ha Ha (nie mylić z "cha")

  Jak są osoby poszkodowane, to jasne, że droga zablokowana, pewnie przez straż, która tłumnie przybyła z okolicznych remiz.
  I słusznie, bo policjantów zwykle przyjeżdża dwóch, a tu ruchem trzeba kierować, a i posprzątać płyny ustrojowe z samochodów i ludzi…

  • Nudny jesteś, powtarzasz się i piszesz to w kółko to samo. To jakaś mania? Uraz do straży z dzieciństwa?

   • Dziadek ze Slamsowa

    Ależ skąd, Jaki uraz… Już wyjaśniałem, że uwielbiam strażaków i cenię ich ciężka pracę i poświęcenia. Natomiast nie cierpię głupich procedur nakazującym tłumne uczestnictwo w nawet błahych zdarzeniach.
    Wyobraź sobie przybywa np. 30 strażaków do przewróconego motocykla, czy samochodu który na spoko leży sobie za rowem jako przydrożny złom (ie mylić z przydrożnymi drzewami). W akcji bierze udział 3-4 osoby, al reszta kibicuje druhom.
    Oczywiście blokują przy tym całą drogę jakby nie można było stanąć na poboczu, albo góra na jednym pasie ruchu.

    • I to jest powód, żeby pisać brednie w komentarzach? Pisz do siedziby głównej straży pożarnej a nie codziennie to samo wypisujesz w kółko. Kreujesz się na wielkiego znawcę działań straży pożarnej i procedur, o których nic nie wiesz. Świadczą o tym twoje wpisy, że kompletnie nie rozumiesz ani procedur, ani działania straży pożarnej. Piszesz coś, co ci się tylko i wyłącznie wydaje, a nie wysiliłeś się i nie zapoznałeś z podstawą prawną tych działań.

Wiadomości z info112