Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie auta osobowego z autobusem. Trwają działania służb ratunkowych, droga jest zablokowana

Po zderzeniu dwóch pojazdów całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 17 koło Krasnegostawu. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 21 w miejscowości Tuligłowy w powiecie krasnostawskim. Na drodze krajowej nr 17, na odcinku między Krasnymstawem a Zamościem, zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce w rejonie stawów i skrzyżowania z drogą powiatową prowadzącą do Małochwieja Małego. Służby drogowe informują, iż samochód osobowy zderzył się z autobusem.

Obecnie trwają działania służb ratunkowych. Z kolei policjanci ustalają okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

 1. Ha Ha (nie mylić z "cha")

  Po zderzeniu dwóch pojazdów całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 17 koło Krasnegostawu – znowu najechało się straży z całej okolicy i i wozy rozstawili w poprzek i na ukoś, czyli jak popadło ???

  • Obsesja? To można spokojnie leczyć. Poważnie. Codzienne twoje bzdury o straży to przejaw jakiejś manii prześladowczej

   • Ha Ha (nie mylić z "cha")

    Ależ skąd, Jaki obsesja… Już wyjaśniałem, że uwielbiam strażaków, cenię ich ciężka pracę i poświęcenie. Natomiast nie cierpię głupich procedur (właśnie obsesyjnie) nakazującym tłumne uczestnictwo druhów w nawet błahych zdarzeniach.
    Wyobraź sobie przybywa np. 30 strażaków do przewróconego motocykla, czy samochodu który na spoko leży sobie za rowem jako przydrożny złom (nie mylić z przydrożnymi drzewami).
    W akcji bierze udział 3-4 osoby, a reszta kibicuje druhom.
    Oczywiście blokują przy tym całą drogę jakby nie można było stanąć na poboczu, albo góra na jednym pasie ruchu.
    Wiem, zaraz napiszesz o płynach ustrojowych, do których posprzątania konieczni specjaliści z certyfikatem do obsługi worka ze specyfikiem pochłaniającym zapach i szczotki z plastikowych kłaków.
    Niechby to zrobiło dwóch ludzi np. z MPO, czy Komeko.

 2. Ten napis „ZWOLNIJ” nie wydaje mi żeby miał większy sens. Uważny i odpowiedzialny kierujący zwolni, nawet bez tego napisu, widząc, że coś się dzieje na drodze.
  A barana taki napis nie przekona. Na barana tylko pała i mandat podziała.

Z kraju

Sport